دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷

معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی نیشابور :

مطالبات دانشجویان در حوزه‌های فرهنگی پیگیری و موانع موجود رفع می شود

کانون

اولین نشست هم اندیشی دبیران کانون‌های دانشجویی واحد فرهنگی با حضور معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده پیرامون بررسی مسائل و مشکلات کانون‌ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مفدا نیشابور، جلسه هم اندیشی کانون‌های واحد فرهنگی با حضور دکتر محمد رضا داوریان معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده ، مدیر فرهنگی، دبیر سرویس فرهنگی معاونت دانشجویی و دبیران کانون های فرهنگی در هشتم  مهر ماه سال جاری در سالن جلسات دانشکده برگزار شد.

در این جلسه دکتر داوریان  ضمن تبریک شروع سال تحصیلی جدید به دانشجویان حاضر در جلسه با بیان اینکه برنامه های کانون ها باید به گونه ای برنا مه ریزی و اجرا گردد که ویترین و نمود خوبی در بین دانشجویان این دانشکده داشته باشد و لازمه این کار ابراز ایده های نو است که با تفکر و خلاقیت همراه باشد.

وی با تاکید بر اهمیت فعالیت های فرهنگی در بین دانشجویان عنوان کرد: بهتر است به جای کمیت کانون ها سعی در بالا بردن کیفیت کانونها داشته باشیم.

در ادامه این نشست ، مدیر فر هنگی گفت: همکاری کانون های فرهنگی در جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم ها و معرفی فعالیت های کانون ها موجب ترغیب دانشجویان به خصوص دانشجویان جدید الورود به سمت فعالیت های فرهنگی خواهد شد.

در ادامه جلسه دبیران کانون ها ی فرهنگی دانشکده به بیان مشکلات و مسائلی در قالب انتقاد پرداختند و همچنین پیشنهاداتی برای بهتر شدن فعالیت کانون ها ارائه نمودند.

در پایان  ، معاون فرهنگی دانشجویی دانشکده با شنیدن صحبت های دانشجویان بیان کرد: مطالبات دانشجویان را در حوزه های فرهنگی پیگیری و موانع موجود رفع می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.