شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴

معاون فرهنگی دانشجویی از دانشجویی مورد ضرب و شتم توسط ضاربان خیابانی دیدن کرد

بازدید از دانشجو اهواز 88%

شامگاه شنبه 6 آذرماه 95 دکترساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی بهمراه دکتر بیژن حسین پور از سید محمد موسوی دانشجوی پسر خوابگاه صدف که شب قبل مورد زورگیری و ضرب و شتم سه نفر ضارب و کیف قاپ خیابانی قرار گرفته بود، در خوابگاه صدف دیدار و همچنین از محل درگیری بازدید کرد.

دکتر ساسان موگهی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه پیاده رو کنار خوابگاه صدف با وجود فضای سبزی که درختان آن هرس نشده و همچنین عدم وجود چراغ و روشنایی کافی، محلی برای بروز جرم زورگیری را فراهم آورده است، گفت: این دانشجو ساعت 22و 15 دقیقه شب گذشته در عبور از این مسیر مورد زورگیری و ضرب و شتم قرار گرفته است که سه تن ضارب و کیف قاپ با ضربات چاقو بر بازو و کتفش او را مورد جراحت قرار دادند ایشان سریعا به بیمارستان گلستان منتقل و مدیر دانشجویی دانشگاه نیز بلافاصله پس از مطلع شدن از حادثه در بیمارستان و بر به بالین ایشان حاضر شدند. جراحت در کتف و بازو ترمیم و خوشبختانه حال دانشجو اکنون خوب می باشد.

وی اظهار داشت: یکی از ضاربان توسط نیروی انتظامی دستگیر شد و به این جرم اعتراف کرده است و ما از طریق دفتر حقوقی تا احقاق حق دانشجو پیگیر خواهیم بود.

موگهی تصریح کرد: با توجه به اینکه امنیت فضای بیرون خوابگاه برعهده نیروی انتظامی و روشنایی و هرس درختان نیز در حیطه وظایف سازمان برق و شهرداری می باشد ، مکاتبات لازم جهت توجه و رفع این مسائل در جهت تامین امنیت دانشجویان خوابگاه صدف سریعا با این مراجع محترم صورت خواهد گرفت.

معاون دانشگاه با اشاره به اینکه در اطراف خوابگاه دخترانه گلستان با اخذ قراردادی با یک شرکت خصوصی و معتمد نیروی انتظامی جهت حفاظت و نگهبانی و همچنین نصب چراغ در بیرون خوابگاه که خارج از حیطه وظایف دانشگاه بوده است توانستیم امنیت کامل را در آن محل برقرار کنیم، گفت: با پیش بینی عدم همکاری شهرداری در هرس درختان و نصب چراغ انجام این امور در دستور کار نیروهای تاسیسات و خدمات دانشگاه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بزودی از پلیس پیشگیری جهت ارائه آموزشهای لازم به دانشجویان در خوابگاه ها دعوت خواهد شد اذعان داشت: بهتر است دانشجویان در عبور از چنین محل هایی بیشتر احتیاط کنن و در شب جز در موارد ضروری تنهایی و تا دیر وقت بیرون از خوابگاه نروند و در صورت روبرو شدند با این کیف قاپ ها زیاد مقاومت نکنند و درگیر نشوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.