یکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳

در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان؛

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود همراه با معرفی کانون ها و تشکلات دانشجویی برگزار شد

جلسه توجیهی

طی مراسمی با حضور دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان جلسه توجیهی و معرفی کانون ها و تشکلات دانشجویی برگزار گردید

به گزارش مفدا رفسنجان، طی مراسمی با حضور دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، جلسه توجیهی، خوشامدگویی و معرفی کانون ها و تشکلات دانشجویی در شهر مس سرچشمه برگزار گردید.

بنابر این گزارش، این مراسم از صبح روز چهارشنبه مورخ ۴ مهرماه با حضور دکتر علی اسماعیلی ندیمی ریاست دانشگاه، دکتر محمدرضا حاجی زاده معاون فرهنگی و دانشجویی، سرهنگ مهدی کریمی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و سایر مسئولین دانشگاه، آغاز و تا عصر ادامه داشت که برنامه های متنوعی جهت آگاهسازی و آشنایی بیشتر دانشجویان با دانشگاه و همچنین کسب اطلاعات مورد نیاز جهت تسهیل امور مربوط به معاونت فرهنگی و دانشجویی اجرا شد.

دکتر اسماعیلی در ابتدای برنامه ضمن خوشامدگویی و آرزوی موفقیت برای دانشجویان جدیدالورود ابراز داشت: توفیق خدمت به جوانان از جمله اقداماتی است که باید قدردان آن باشیم و تلاش من و همه همکارانم در دانشگاه بر این است شرایط آموزشی سالم و با کیفیتی برای همه شما دانشجویان گرامی به وجود آوریم.

وی در ادامه افزود: همه شما پس از گذارندن دوران سخت کنکور به دانشگاه آمده تا به اهداف خود در رشته های مختلف دست پیدا کنید، حال که از این مرحله به سلامت گذشته و وارد دانشگاه شدین خواهش ما از شما اینست با تلاش دو چندان و کوشش همگانی محیط آموزشی سالم و پویایی ایجاد کنید.

در ادامه مراسم دکتر حاجی زاده نیز ورود دانشجویان جدیدالورود را به دانشگاه تبریک گفت و قسمت های مختلف حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی را شرح داد تا دانشجویان در قسمت های مختلف با کارشناسان مربوطه آشنا شوند.

دانشجویان جدید الورود در قسمتی از برنامه نیز با بازدید از غرفه کانون های فرهنگی، هنری و تشکلات دانشجویی ضمن آشنایی بیشتر توانستند با توجه به علاقه و زمینه فعالیت خود جهت همکاری عضو کانون ها و تشکلات مختلف شوند.

همچنین در قسمت دیگری از برنامه سرهنگ مهدی کریمی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان نکات امنیتی در موارد مختلف از جمله عبور و مرور در سطح شهر، استفاده از فضای مجازی و ... را به دانشجویان متذکر شد.

گفتنی است در پایان، از دانشجویان انجمن علمی پزشکی که با ایده پروژه بیمارستان خرس عروسکی در نشست سالانه انجمن های علمی موفق به کسب رتبه اول شدند و دانشجویان مدال آور در المپیاد ورزشی تقدیر و تشکر بعمل آمد و سپس مراسم توجیهی با پخش فیلم سینمایی در محل سینما شهر مس سرچشمه پایان یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.