شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲

برگزاری دوازدهمین یادواره شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

دوازدهمین یادواره شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی همزمان با پنجمین یادواره شهدای جامعه پزشکی تهران بزرگ در روز یک شنبه (۸ مهرماه جاری) در محل سالن شهید احمدی روشن دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار می شود.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ " مهدی محمدپناه " مسئول اجرایی بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر، گفت: برگزاری یادواره شهدا و ایثارگران ، یکی از برنامه های مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در هفته دفاع مقدس است.

    وی افزود:  در یادواره شهدا و ایثارگران  از ۱۷ خانواده شهید جامعه پزشکی تهران و همچنین از ۵ ایثارگر تجلیل بعمل می آید، ضمن آنکه  با توجه به برگزاری دوازدهمین یادواره شهدا و ایثارگران دانشگاه علوم بهزیستی از پنج خانواده معظم شهیدان معینی، چهاردهی، بیگدلی، صابری و تیمی از شهدای گرانقدر مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی تجلیل خواهد شد.

    محمدپناه اظهارداشت: نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی از تولیدات داخل کشور در زمینه تجهیزات پزشکی و دارویی نیز در حاشیه محل برگزاری مراسم یادواره،  برگزار می شود.

    وی افزود: اعزام تیم پزشکی و توانبخشی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه در قالب  اجرای طرح شهید دکتر رهنمون در منطقه چهاردانگه از توابع اسلامشهر نیز از برنامه های هفته دفاع مقدس است که در روز شنبه هفتم مهرماه، انجام خواهد شد.

     به گفته وی، در این اعزام جهادی، تیم عمومی پزشک عمومی، تیم پرستاری، تیم مشاوره و روانشناسی، کارشناس تغذیه و مامایی و تیم توانبخشی بینایی سنجی، کاردرمانی، گفتاردرمانی، شنوایی سنجی جهت ویزیت و مشاوره رایگان مردم اعزام خواهند شد.

     مسئول اجرایی مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، " برگزاری کارگاه آموزشی تحت عنوان « پیام های اخلاقی عاشورا» ویژه سرگروه ها و اعضای حلقه های صالحین در مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی و غبارروبی مزار شهدا در محل بهشت زهرا " از برنامه های هفته دفاع مقدس بود که در روزهای ۴ و ۵ مهرماه جاری برگزار شده است.

     محمدپناه ، افزود: به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، " فضاسازی ستاد دانشگاه و مراکز تابعه و مسابقه کتابخوانی با موضوع دفاع مقدس در مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی " نیز برگزار شد.

تهیه خبر: محمدپناه


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.