شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷

با پایان یافتن مراحل داوری؛

لیست نهایی برگزیدگان بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت منتشر شد

بخش هنری جشنواره قران و عترت

پس از بررسی اعتراضات و پایان یافتن مراحل داوری در بخش های هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی، معارف قرآنی و آوایی (ترجمه خوانی و آئین سخنوری) بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، لیست برگزیدگان این بخش‌ها منتشر شد.

به گزارش مفدا، پس از بررسی اعتراضات و پایان یافتن مراحل داوری در بخش‌های هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی، معارف قرآنی و آوایی (ترجمه خوانی و آئین سخنوری) بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، لیست برگزیدگان این بخش‌ها منتشر شد.

برگزیدگان بخش های هنری، ادبی، فناوری، پژوهشی، آوایی(ترجمه خوانی و آئین سخنوری) و معارف قرآنی در آئین تجلیل از برگزیدگان، که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مجموعه زیباکنار برگزار می‌شود حضور می‌یابند.

راهیافتگان به مرحله پایانی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت در رشته های حفظ کل، حفظ۲۰ جزء، حفظ۱۵ جزء، حفظ۱۰ جزء، حفظ ۵ جزء، تحقیق، ترتیل و دعا خوانی ۱۸ الی۲۰ شهریور ماه در زیبا کنار با یکدیگر رقابت می‌کنند و برگزیدگان این رشته ها در مرحله پایانی جشنواره معرفی می‌شوند.

لازم است تصاویر برگزیدگان از روز دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۲ لغایت شنبه ۱۳۹۷/۷/۷ روی سامانه جشنواره به نشانی jqedak.behdasht.gov.ir  بارگزاری شود.

برای دریافت اسامی برگزیدگان بخش معارف قرآنی اینجا کلیک کنید.

برای دریافت اسامی برگزیدگان بخش ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی اینجا کلیک کنید.

برای دریافت اسامی برگزیدگان بخش آیین سخنوری و ترجمه خوانی اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.