چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۴

هیئت اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت از محل برگزاری این جشنواره بازدید کردند

بازدید

هیئت اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت سه شنبه ۲۰ شهریور ماه از محل برگزاری این جشنواره در زیبا کنار بازدید کردند.

به گزارش مفدا، هیئت اجرایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت روز سه شنبه۲۰ شهریور ماه از محل برگزاری این جشنواره واقع در زیبا کنار گیلان بازدید کردند.

در این بازدید مسؤولین کمیته‌های مختلف اجرایی جشنواره اعم از کمیته فنی، پشتیبانی، تشریفات، رییس مرکز قرآن و عترت(ع) را همراهی کردند.

در حاشیه این بازدید مراسم قرعه‌کشی بخش آوایی این جشنواره برگزار شد و ترتیب حضور دانشگاه‌ها در جایگاه، جهت تلاوت قرآن کریم مشخص شد.

بر اساس نتایج این قرعه کشی لازم است دانشگاه‌ها در تمامی گروه‌ها و رشته‌های جشنواره به ترتیب لیست اعلام شده در محل برگزاری مسابقات حاضر شوند.

پیش از این برخی از متسابقین نسبت به نوبت خود برای تلاوت قرآن معترض بوده یا به دلیل عدم اطلاع از نوبت اعلام شده در جلسه، و غیبت، از مسابقه حذف شده‌اند که این مشکل با قرعه کشی پیش از برگزاری مسابقات برطرف شده است. همچنین با مشخص شدن نوبت دانشگاه‌ها برای تلاوت، کسانی که برای حضور در محل مسابقات محدودیت زمانی دارند می‌توانند در زمان مشخص شده در محل مسابقه حاضر شوند.

گفتنی است امسال برای دومین سال متوالی است که قرعه کشی پیش از برگزاری مسابقات بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت(ع)وزارت بهداشت انجام می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.