سه‌شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰

حجت الاسلام رستمی:

انتظار رهبری از دانشگاه تربیت دانشجویانی فرزانه، صالح و بانشاط است

رستمی /نهاد رهبری

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به کارویژه رهبر انقلاب برای دانشگاه‌ها گفت: خروجی دانشگاه با خواسته رهبر انقلاب فاصله دارد.

به گزارش مفدا، حجت الاسلام رستمی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم تودیع و معارفه مسئولان نهاد رهبری که در دانشگاه تهران برگزار شد گفت: خدا را سپاسگزارم که مورد عنایت رهبر انقلاب قرار گرفتم که به سرباز کوچکی، چون من بار بزرگی را محول کردند این بار بزرگ بدون دعاو کمک و یاری عزیزان دانشگاهی به مقصد نخواهد رسید. قطعا اطمینان دارم توجه حضرت آقا کمک‌ها و مددهای زیادی را به ما خواهد رساند.

وی افزود: در فضای کنونی آنچه که وجه همت دشمن و تلاش روز افزون حزب شیطان است و آنچه که هدف قرار داده نقاط قوت نظام است که با هیچ قدرتی قابل مقایسه نیست و از سویی هماهنگی ملت و رهبر انقلاب باعث شده دشمن امید مردم را هدف قرار بدهد و ناامیدی را به جامعه القا کند. بی تردید یکی از مهمترین کانون‌های دفاع از کشور و آرمان‌های انقلاب دانشگاه است دانشگاه به عنوان مهد علم و موتور پیشران کشور محسوب می‌شود که می‌تواند کشور را به قله پیشرفت برساند.

رستمی اضافه کرد: دانشگاه‌های غرب سکولار هستندو بر مبنای تفکر لیبرال تشکیل شده اند و ایران نیز همین روند متولد شد، اما آنچه که در عمل اتفاق افتاد غیر از آن بود در هر نقطه و هر زمانی که کشور نیاز داشت دانشگاه بود که این نیاز را برطرف کرد صنعت دفاعی کشور مبتنی بر علم و دانش بومی کشور است و آنچه که دیده می‌شود چیزی جز فعالیت دانشگاه‌ها نیست البته که با نقطه مطلوب فاصله داریم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌ها اظهار داشت: کار ویژه‌ای که رهبر انقلاب برای دانشگاه‌ها ترسیم کردند دانشگاهی که دانشجویان پرکار، فرزانه، صالح و بانشاط تربیت کند و خروجی آن انسان‌های توانمند و مدیران آینده کشور باشند، اما در حال حاضر خواسته رهبری در خروجی دانشگاه‌ها برآورده نشده و با آن فاصله زیادی داریم.

وی یادآور شد: ما با سه دسته مخاطبان اساتید، دانشجویان، مدیران و کارکنان دانشگاه‌ها مواجه هستیم این فضایی که نهاد در آن تنفس می‌کند به واسطه حضوری است که با افتخار و فضل خدا داشته است و باید به سمت اهداف تعالی انقلاب حرکت کند برای این اهداف خستگی و ناامیدی ممنوع است ما باور داریم که هیچ شکستی برای مجاهدت در راه خدا وجود ندارد اگر در این راه آسیبی به کسی برسد پیروزی است.

رستمی یادآور شد: ما مطمئن هستیم وعده‌های خدا برای این ملت علی رغم سختی‌هایی که وجود دارد محقق می‌شوند و آینده متعلق به امت حزب الله است و باید انقلاب به دست صاحب پرچمدار اصلی آن برسد.

وی با تشکر از فعالیت‌های حجت الاسلام محمدیان در نهاد رهبری گفت: مدال افتخاری که حضرت آقا به ایشان دادند خستگی را از تن ایشان درآورد اینکه رهبر انقلاب حجت الاسلام محمدیان را دلسوز و تلاش گر دانستند ارج می‌نهیم و می‌گوییم حجت الاسلام محمدیان فردی مجاهد، بی تکلف، مشورت پذیر و قاطع بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.