دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳

شرکت فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور در گردهمایی بزرگ" فعالان قرآن و عترت سراسر کشور"

نیشابور

مسئول اداره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور از شرکت فعالان قرآن و عترت این دانشگاه در دبیرخانه طرح ملی گفتمان سازی ادبیات منشور توسعه فرهنگ قرآنی کشور خبر داد.

به گزارش مفدا نیشابور، مهندس احمد شهبازنیا مسئول اداره قران و عترت دانشگاه در این خصوص بیان کرد:دبیر خانه گفتمان قرآنی در راستای تحقق اهداف منشور توسعه فرهنگ قرآنی به عنوان بالاترین سند قرآنی کشور اقدام به برگزاری گردهمایی بزرگ" فعالان قرآن و عترت دانشگاه های سراسر کشور"از چهاردهم تا شانزدهم شهریور ماه در تهران کرد.

وی با یاد آوری این موضوع که این گردهمایی در راستای توامند سازی کانون های قرآن و عترت دانشگاه های سراسر کشور بوده افزود:با انجام پیگیری ها و ایجاد تمهیدات لازم سه دانشجوی فعال قرآنی این دانشگاه (محدثه مشکانی،فهیمه صفایی،مهدیه متولی) موفق شدند در این گردهمایی حضور یابند.

مهندس شهباری نیا  در خصوص اهمیت و لزوم شرکت فعالین برتر دانشگاه تاکید کرد:حضور دانشجویان در این برنامه موجب توامندی آنان در زمینه اجرای برنامه های تاثیر گذار در راستای انس دانشجویان با قرآن کریم و آشنایی با مسائل مهم قرآنی بود.

گفتنی است دانشجویان فعال قرآنی این دانشگاه با حضور در کارگاه آموزشی با مباحثی همچون آموزش قرآن به روش پیامبر اکرم (ص)، فن بیان جهت تبلیغ تقویم قرآنی آشنا شدند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.