شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹

قرار گیری دانشگاه علوم پزشکی اهواز در رتبه چهارم جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت

سیمرغ

طبق جدول رتبه بندی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی اهواز با کسب ۸۶ امتیاز در رتبه چهارم قرار گرفت، این جشنواره طی روزهای ۱۴ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر تهران برگزار شد.

به گزارش مفدا اهواز در این رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس مقام های کسب شده در نهمین جشنواره سیمرغ رتبه بندی و همچنین نامزدهای نهایی معرفی شده در آئین اختتامیه  اعلام می شوند.
طبق این رتبه بندی، هر رتبه اول ۵ امتیاز ، رتبه دوم ۴ امتیاز، رتبه سوم ۳ امتیاز، شایسته تقدیر ۲/۵ امتیاز و نامزدهای معرفی شده در اختتامیه  که موفق به کسب رتبه نشدند، ۱/۵ امتیاز دریافت کرده‌اند.
 در بخش آزاد ویژه دانشجویان، بخش آزاد ویژه کارکنان و اساتید و بخش فرهنگ سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور ضریب امتیازها ۱ و در بخش بین المللی ضریب امتیاز ۲ می باشد. همچنین در بخش های انفرادی نیز ضریب ۱ و در بخش گروهی نیز ضریب امتیازدهی ۳ در نظر گرفته شده است.
بر اساس اعلام سایت جشنواره بین المللی سیمرغ در شیوه محاسبه ، ملاک اصلی رتبه بندی دانشگاه‌ها است که بر اساس رتبه های کسب شده می‌باشد و در دوره های بعد نیز شاهد رتبه بندی دانشگاه ها بر اساس این شاخص خواهیم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.