شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱

با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صورت گرفت:

افتتاح سالن ورزشی مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا

افتتاح سالن ورزشی بیمارستان سینا همدان

با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه و کارکنان مرکز آموزشی و درمانی فرشچیان سینا، سالن ورزشی این مجموعه افتتاح شد.

به گزارش مفدا همدان، این مراسم با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه، اساتید و کارکنان شاغل و بازنشسته برگزار شده و سالن ورزشی این مجموعه به بهره برداری رسید.

رئیس مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا در این آیین اظهار داشت: ساخت و بهره‌برداری از این فضا برای ایجاد فضای ورزشی نشاط و شادابی در این مرکز با وجود همه مشکلات اقتصادی موجود در کشور فراهم شد.

دکتر مهیار معتقد با اشاره به برخی مشکلات ناشی از مسائل اقتصادی کشور گفت: با توجه به شرایط اقتصادی مردم، همه حمایتهای بعد از طرح تحول سلامت مانع از مراجعات مردم به واحد مددکاری نشده است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به رفاه کارکنان برای توجه و قدردانی از زحمات آنان، ابراز امیدواری کرد که مسئولان دانشگاه بیش از پیش در ارائه خدمات رفاهی گام بردارند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا با اشاره به رونمایی از کتاب تاریخچه بیمارستان فرشچیان سینا به همت روابط عمومی دانشگاه و دکتر افخمی رییس پیشین مرکز گفت: این کتاب در بر گیرنده مطالبی در مورد قدیمی ترین بیمارستان همدان در گذر زمان بوده است و امید است زمینه‌ساز امید و نشاط در جامعه باشد.

وی با ادای احترام به همه پیشکسوتان مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا گفت: همه تلاش ها برای ایجاد امید و نشاط بوده که به عنوان بذر هویت ما محسوب می‌شود.

رئیس مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا امیدواری کرد که کل دانشگاه از امکان ایجاد شده در این مرکز بهره‌برداری کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز ضمن قدردانی و تقدیر از  پیشکسوتان این مرکز و مسئولان پیشین اظهار کرد: در شرایط سخت کشور با وحدت، بلاها از مردم دور می‌شود و امید می‌رود این حرکات باعث نشاط در جامعه شود.

دکتر سیما السادات لاری با تاکید بر امر ورزش و اهمیت آن در سلامتی جامعه یادآور شد: شرایط ورزش کارکنان دانشگاه به ویژه برای بانوان در ساعات اداری به دلیل مسئولیت های زیاد آنان در کانون خانواده و بعد از ساعات اداری فراهم شود.

وی همچنین دکتر کاویانی ورزشکار و دبیر کانون توان دانشگاه  را به عنوان یکی از دانشجویان توانمند در حوزه علمی و فرهنگی دانشگاه خواند و افزود: باید دلسوزانه از لوازم ورزشی موجود به خوبی استفاده شود.

در پایان این مراسم ضمن رونمایی از کتاب تاریخچه بیمارستان فرشچیان سینا از پیشکسوتان و کارکنان شاغل و بازنشسته این مرکز آموزشی و درمانی نیز قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.