چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵

آخرین آگهی‌های استخدامی دولتی و خصوصی علوم پزشکی کشور را دنبال کنید

استخدام

دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می‌توانند آخرین آگهی‌های مهم استخدامی دولتی و خصوصی علوم پزشکی کشور را در بخش استخدامی‌های مفدا دنبال کنند.

به گزارش مفدا، کلیه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در تمامی رشته‌ها می‌توانند مهمترین آگهی‌های استخدام را در این بخش دریافت و در زمان مشخص نسبت به دریافت اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

**« پزشک»

  به همکار پزشک عمومی با پروانه پاکدشت در یک مجتمع پزشکی نیازمندیمجهت دریافت اطلاعات بیشتر با این شماره ۰۹۱۲۰۳۵۸۷۸۹ تماس حاصل فرماید.

**«پزشک»

به یک نفر پزشک عمومی ترجیحا دارای پروانه تهران، جهت همکاری در یک مطب واقع در منطقه غرب تهران (انتهای همت غرب شهرک شهید باقری) برای شیفت عصر از ساعت ۱۶ الی ۲۰:۳۰ نیازمندیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۲۱۲۰۲۷۷۰۹تماس حاصل کنید.

**«پرسنل نمونه‌گیر»

- به پرسنل پذیرش و نمونه‌گیر بسیار مجرب جهت آزمایشگاه پاتولوژی شیفت صبح در محدوده مطهری نیازمندیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره   ۸۸۴۹۲۴۴۶تماس حاصل کنید.

**«کارشناس مامایی»

۲ نفر کارشناس مامایی با سابقه کار، آشنا با سامانه سیب برای پایگاه سلامتی در محدوده تهرانسر نیازمندیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۲۰۲۹۶۴۹۵تماس حاصل فرمایید.

**«پزشک»

شبکه بهداشت شهرستان هفتکل در استان خوزستان به پزشک طرحی یا قراردادی نیاز دارد. حقوق پیشنهادی برای پزشک طرحی حدود ۹ میلیون و پزشک قراردادی حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

شرایط کاری بر اساس زمان کاری ۳۰ روزه  و مرخصی ۲.۵ روز که شبکه برای مرخصی بیشتر همکاری دارد.پایش همیشه ۹۰ با ضریب محرومیت ۳.۵ پنجم بوده است.

بیتوته هر پزشک چهار تا پنج شیفت پنج ساعته در ماه به غیر از روزهای جمعه از ساعت چهار عصر تا ۹ شب که امکان خرید و فروش شیفت و دریافتی بیشتر وجود دارد. «در بیتوته فقط بیماران سرپایی دیده می‌شوند».

فاصله تا اهواز ۹۰ کیلومتر، پانسیون مجهز، لود بیمار حدود ۲۰ بیمار در روز، ساعت کاری از هشت صبح تا ۱۳ و  پنج  شنبه‌ها از هشت صبح تا ۱۲، پرداخت به پزشکان همیشه به موقع و کامل می‌باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر  با شماره رئیس مرکز:  +۹۸ ۹۱۶ ۳۹۱ ۱۲۴۹ تماس حاصل کنید.

**«پزشک»

به حضور یک پزشک از تاریخ پانزدهم همین ماه(شهریور ماه) الی بیست و دوم نیازمندیم. محل کار یک نیروگاه در حال احداث در مسیر خرمشهر که فاصله آن تا اهواز یک ساعت است. سرویس رفت و برگشت به اهواز فراهم است. ساعت کاری از هفت صبح الی پنج بعدازظهر است و تقریبا بدون مراجعه کننده.« تنها مختص پرسنل اندک نیروگاه» می‌باشد.

مجموع ساعت حضور در نیروگاه ۷۳ ساعت است که بابت این مدت مبلغ سه ملیون و سیصد هزار تومان بلافاصله پس از هشت روز تقدیم می‌گردد. در صورت تمایل در نیروگاه امکان اسکان جهت هشت روز فراهم است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۱۶۳۲۳۹۵۷۸ تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.