یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۳

تبریک معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به ورزشکاران شرکت کننده دانشگاه در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

دکتر"حسن شاکری" معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در پیامی کسب شش مدال برنز دانشجویان پسردانشگاه را در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور تبریک گفت.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛ متن کامل پیام دکتر " دکترحسن شاکری " به شرح ذیل است: :

کسب شش مدال برنز دانشجویان پسردانشگاه را در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان علوم پزشکی کشور در مجموع، دست‌آورد ارزشمندی بود که در سایه الطاف الهی، تلاش متعهدانه و غیرتمندانه ورزشکاران عزیز، اهتمام مربیان و سایر عوامل اجرایی کاروان‌ها و نیز کوشش بی‌وقفه مدیران و کارکنان اداره کل تربیت بدنی دانشگاه، به‌دست آمد و در کارنامه پرافتخار دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به ثبت رسید.

اینجانب از صمیم قلب توفیقات دانشجویان ورزشکار دانشگاه در این آوردگاه بزرگ ورزشی را تبریک می‌گویم و از همۀ کسانی که در کسوت‌های گوناگون، ارزش‌های ورزشی و فرهنگی دانشگاه را نمایندگی کردند و همچنین از همکاران خود در معاونت فرهنگی دانشگاه، قدردانی می‌کنم. نیز از مسئولان و مدیران دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر میزبانی شایسته این مسابقات، و مسئولان ذی‌ربط در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری این رخداد مهم دانشگاهی سپاسگزاری می‌کنم.

امیدوارم ورزش دانشگاهی کشور با تأییدات خداوند متعال و اهتمام ورزشکاران و دست‌اندرکاران این حوزه، در تداوم بالندگی روزافزون خود، ضمن گسترش فضای نشاط و محاسن اخلاقی در سطح دانشگاه‌ها ورزش کشور را در سطوح ملی و بین‌المللی توسعه دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.