شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲

با بسته شدن پرونده سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت،

رده بندی نهایی دانشگاه ها در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور مشخص شد

پوستر سیزدهمین المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت

رده بندی نهایی دانشگاه ها در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور مشخص شد؛ اصفهان با صدو شصت و هفت امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

به گزارش مفدا تبریز، سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از اول تا هشتم شهریور ماه با حضور کاروان های ورزشی از دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

بیش از ۲ هزار و پانصد دانشجوی پسر دانشگاه های علوم پزشکی در دوازده رشته شامل : تکواندو ، کاراته ، شنا ، تیراندازی ، والیبال ، بسکتبال ، کشتی، شطرنج، فوتبال، بدمینتون، دوومیدانی و تنیس روی میز به رقابت پرداختند.

چهارمین آیین اختتامیه مسابقات این المپیاد هشتم شهریور ماه ویژه رشته فوتبال و تقدیر از دانشگاه هایی که در رده بندی دانشگاه ها مقام های یکم تا سوم را به خود اختصاص داده بودند در چمن فوتبال بیمارستان رازی تبریز برگزار شد.

در این رقابت ها بر اساس مقام های کسب شده در رشته های مختلف دانشگاه ها امتیاز می گرفتند و پس از اتمام مسابقات و جمع بندی امتیازها، چهل و شش دانشگاه علوم پزشکی از سراسر کشور به مقام های یک تا چهل و شش در جدول رده بندی دانشگاه ها دست یافتند.

جدول رده بندی دانشگاه ها در سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور به شرح زیر است:

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.