پنجشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

نشست صمیمی معاون توسعه مدیریت و منابع با کارکنان حوزه فرهنگی دانشجویی به مناسبت روز کارمند

image.jpeg

1397/06/08

یک شنبه 4 شهریور همزمان با روز کارمند، در نشستی با همکاران حوزه فرهنگی دانشجویی روز کارمند گرامی داشته شد. در ابتدای این دیدار دکتر جوادی سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ضمن ابلاغ پیام تبریک دکتر ناصری و گرامیداشت یاد شهدا، روز کارمند را به همه همکاران تبریک گفت و بیان کرد:

زحمات و خدمات شما بسیار ستودنی است که شاید در بسیاری از موارد دیده نشود و این نشست که به بهانه ی روز کارمند بدست آمده، فرصتی است برای بهبود روابط فردی که تحکیم و ارتقای فعالیت های سازمانی را نیز به دنبال خواهد داشت. 

دکتر جوادی با اشاره به شروع هفته ی دولت و بزرگداشت یاد شهیدان رجائی و باهنر که نمونه ای از دولتمردان مردمی بودند، افزود: اگر به زندگی این شهدا نگاه دقیقی بیندازیم، سخت کوشی، نظم و انظباط اداری و قناعت پیشه گی به چشم می خورد.

که تاثیر این موضوع در زندگی سراسر افتخار ایشان در صحنه های علم و عمل به راحتی نمایان است.

دکتر جوادی با اشاره به کلام پیامبر اسلام"ان الله یحب اذا عمل احدکم عملا ان یتقنه"،"خدا دوست دارد هر گاه یکی از شما کاری را انجام می دهد آن را درست به سامان رساند" بر لزوم تلاش برای بهتر انجام دادن مسئولیت های سازمانی تاکید کرد و افزود: کارکنان حوزه فرهنگی دانشجویی با وجود اینکه در حوزه ای چالشی و پر استرس فعالیت دارند، همواره در انجام امور عملکرد خوبی داشته اند و این موضوع باعث شده در فضای روانی و جو صمیمی که بر این مجموعه حاکم است در انجام وظایف و پیشبرد اهداف دانشگاه کوشا باشند و امیدواریم برگزاری این گونه جلسات زمینه ساز ایجاد روابط سازنده و موثر در مجموعه دانشگاه باشد.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز با تبریک روز کارمند بیان کرد: اخلاق، دلسوزی و همدلی در حوزه معاونت دانشجویی دیده می شود که این مهم باعث شده است که کمترین شکایات مراجعین مربوط به این حوزه باشد.

دکتر عبدالرزاق نژاد گفت: زحماتی که توسط تک تک افراد کشیده می شود قابل ستایش است، این جلسه را به فال نیک می گیریم و به عنوان فرصتی برای دیده شدن زحمات اعضا مجموعه مغتنم می شماریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.