چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷

بررسی آمادگی حوزه ی معاونت فرهنگی دانشجویی برای استقبال و ثبت نام دانشجویان جدید الورود

1.jpg

1397/06/07

 سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی در نشستی با کارکنان معاونت فرهنگی دانشجویی به بررسی وضعیت آمادگی این حوزه  برای استقبال از دانشجویان جدید الورود پرداخت. ایشان پیشنهاد تشکیل ستاد استقبال و ثبت نام به ریاست محترم دانشگاه و تشکیل کمیته های مختلف با حضور همه واحدهای مرتبط دانشگاه از سوی معاونت محترم دانشجویی فرهنگی را دادند تا انشاا... با برنامه ریزی منسجم بتوان در جهت استقبال دانشجویان جدید الورد گام های مطلوبی را برداشت. دکتر جوادی در ادامه از اعضا حاضر در جلسه خواستند که برنامه های پیش بینی شده و همچنین نظرات خود در این زمینه ارائه نمایند.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه نیز با اشاره به نزدیکی سال تحصیلی جدید تصریح کرد با توجه به شرایط طبیعی جامعه، آمادگی لازم برای هماهنگی هر چه بیشتر امور دانشجویان را داشته باشیم تا به بهترین شکل بتوان شرایط را مدیریت و کنترل کرد.

رییس اداره ی مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد:در روز های ثبت نام دانشجویان کلاس های آموزشی برای والدین دانشجویان برگزار می شود و نکاتی که باید اطلاع  داشته باشند، بیان می شود، همچنین در روز ثبت نام با توزیع بروشورهایی جهت آشنایی دانشجویان با فضای دانشگاه اقدام خواهد شد.

خزاعی با اشاره به اینکه در  جلسات معارفه دانشجویان فقط موضوعات کلی مطرح می شود پیشنهاد کرد برای آشنایی بهتر دانشجویان، گروه های کوچک از هر حوزه  انتخاب و اطلاعات لازم را به دانشجویان ارائه دهند

رئیس اداره امور خوابگاه ها نیز  بیان کرد:در روز های ثبت نام جمعیت زیادی مراجعه می کنند و چنانچه بتوانم تجمع تمام افراد را در یک مکان داشته باشیم، در مدیریت امور موفق تر خواهیم بود. ایوبی ادامه داد:اطلاعات مربوط به  خوابگاه ها در سامانه های ثبت نام، به دانشجویان اطلاع رسانی می شود و متقاضیان خوابگاه می توانند با استفاده از این سامانه و شماره تلفن ها قبل از مراجعه تمام اطلاعات لازم را دریافت کنند.

رئیس اداره رفاه بیان کرد: در روز های ثبت نام جمعیت زیادی مراجعه میکنند و چنانچه بتوانیم تجمع تمام افراد را در یک مکان داشته باشیم، در مدیریت امور فوق موفق تر خواهیم بود و پیشنهاد اجرای برنامه در محل باغ سلامت را دادند.

بهدانی مسئول سلف سرویس بر تسریع و صدور به موقع کارت های دانشجویی تاکید و بیان کرد با صدور به موقع  کارت های دانشجویی، دانشجویان در هنگام استفاده از خدمات سلف با ترافیک و کندی روند فعال شدن کارت ها مواجه نخواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.