شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۳

مدیر فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب عنوان کرد

دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیش قدم در برنامه های تبریز2018

سراب

جواد عباس زاده مدیر فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب ،اقدامات و فعالیت های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را الگویی برای دیگر دانشگاهها عنوان کرد.

به گزارش مفدا سراب،در دیدار جواد عباس زاده ،مدیرفرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب با محمود فیضی مدیر فرهنگی  دانشگاه علوم پزشکی تبریز،طرفین بر تداوم همکاری های بین تشکل ها و کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دو دانشگاه تاکید کردند.

در این دیدار مدیر فرهنگی دانشکده علوم پزشکی سراب ،پیشرفت های دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال های اخیر به خصوص در حوزه دانشجویی و فرهنگی را خیره کننده و بسیار خوب ارزیابی کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی تبریز می تواند الگویی مناسب برای دیگر دانشگاههای علوم پزشکی باشد و دراین خصوص نقش مدیریتی آقای فیضی با کوله باری از تجربه و دانش بی بدیل و قابل تحسین است.

جواد عباس زاده در این دیدار بر ایفای نقش شایسته دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جذب توریست برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ با برگزاری دو رویداد بزرگ دانشجویی تاکید کرد.

محمود فیضی مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در این دیدارصمیمی  گفت: در کشور نسبت به مقوله مدیریت اقتصاد فرهنگ و هنر، کم توجهی وجود دارد و لازم است در این زمینه به دنبال اصلاح نوع نگرش و شیوه های مدیریتی باشیم.

وی ادامه داد: مشکل ما این است که به کار هنری و فرهنگی از دریچه کار اقتصادی نگاه نمی کنیم‌ که این دیدگاه هم از طرف انجام دهنده کار فرهنگی و هم از طرف مخاطبان آن وجود دارد.

فیضی‌ افزود: لزوم اصلاح در نگاه اقتصادی به مقوله فرهنگ و هنر ، ضروری بنظر میرسد. با آن که نباید درآمد اقتصادی در کار فرهنگی و هنری اصل قرار گیرد  ولی نباید به این موضوع بی توجه یا کم توجه بود، درآمد اقتصادی در کار فرهنگی و هنری، نه تنها منافاتی با دغدغه متعالی و بالنده افراد ندارد، بلکه ضامنی برای تداوم کار و جذب افراد بیشتر به حوزه فرهنگ و هنر است.

وی خاطر نشان کرد: مدیریت امور فرهنگی این دانشگاه، از دو سال پیش این موضوع را در اولویت امور خود قرار داده و به نتایج قابل توجهی دست یافته است که میتواند برای سایر دانشگاهها نیز مفید به فایده باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.