شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۷

شرکت فعال دانشجوی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در دومین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی ویژه دانشجویان علوم پزشکی کشور

دانشگاه علو بهزیستی وتوانبخشی

" شهاب پاپی " دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و عضو سامانه استعداد درخشان در رشته سلامت سالمندی، در دومین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی ویژه دانشجویان علوم پزشکی کشور شرکت فعال داشت.

  به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛  دومین مدرسه تابستانی یادگیری الکترونیکی ویژه دانشجویان علوم پزشکی کشور با اولویت دانشجویان تحصیلات تکمیلی، از ۱۳ الی ۱۷ مردادماه در شیراز برگزار شد.

    پاپی، از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، طی سخنان کوتاهی در این گردهمایی گفت:  این مدرسه یک فرصت است تا دانشجویان با مباحث نوین در حوزه آموزش و برنامه ریزی و همچنین روش های نوین آموزش آشنا شوند که می تواند نقش بسزایی در شکل گیری آینده علمی کشور داشته باشد.

    وی افزود: هر برنامه ای نقاط ضعف و قوتی دارد که از نقاط قوت این طرح می توان به برخورد مناسب برگزار کنندگان و مسئولین این مدرسه، استفاده از وسایل مناسب و بسته های آموزشی مناسب، تسلط بالای اساتید اشاره کرد و از نقاط ضعف آن ،  کمبود امکانات رفاهی و نامناسب بودن وضعیت اینترنت را بیان کرد که ان شاالله در برنامه های آتی رفع خواهد شد.

    شهاب پاپی همچنین ادامه داد: در این مدرسه ضمن آشنایی عمیق با روش های الکترونیکی در سلامت و علوم پزشکی از عملکرد دانشگاه علوم پزشکی شیراز و بخصوص دانشکده مجازی و قطب علمی آموزش الکترونیکی خرسند شدیم و دریافتیم که با کمترین امکانات هم می توان کارهای بسیار خوب و بزرگی انجام داد و خواستار توجه ویژه به این قبیل اقدامات بخصوص در این حوزه هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.