چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸

رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت منصوب شد

انتصاب

در حکمی از سوی دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر افسانه صادقی به عنوان رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان این وزارتخانه معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، طی حکمی که از سوی دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت صادر شد، دکتر افسانه صادقی به عنوان رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب شد.

در بخشی از این حکم که به امضای مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت رسیده، خطاب به دکتر افسانه صادقی ریاست جدید اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند سرکار عالی در حوزه روانشناسی بالینی و با عنایت به موافقت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به موجب این ابلاغ، شما به عنوان رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان منصوب می‌شوید.

ضمن آرزوی توفیق، امید است بااستعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از دانش و تجارب ارزشمند کارشناسان شاغل در ستاد و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و تعامل مثبت و سازنده با این عزیزان و استفاده از نظرات کارشناسی اساتید و صاحب نظران این حوزه در جهت نیل به ماموریت‌های مهم و خطیر این اداره، موفق و مؤید باشید.

دکتر عباس عطوف

مدیرکل دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.