یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲

دانشجوی اعزامی به اردوی زیارتی مشهد مقدس: زیارت امام رضا(ع)، متفاوت ترین و لذت بخش ترین تجربه زندگیم بود

مشهد

به گزارش مفدا ایلام، انیس صیدی یکی از دانشجویان دختر اعزامی به اردوی اخیر مشهد مقدس است که اعزامش به این اردو توسط معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با قطار را لذت بخش ترین تجربه زندگیش می داند.

با زحمات همکاران معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و حمایتهای بی شائبه مالی رییس دانشگاه و معاون توسعه دانشجویان دختر دانشگاه به اردوی مشهد مقدس اعزام شدند،که با یکی از این دانشجویان گفتگو کردیم.

لطفا خودتان را معرفی کنید؟

انیس صیدی هستم دانشجوی ترم هشت رشته بهداشت حرفه ایی دانشگاه علوم پزشکی ایلام. که به عنوان فعال فرهنگی به اردوی تفریحی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدم.

از حس تان درهنگام رفتن به اردو مشهد بگویید؟

من برای اولین بار بود که توفیق زیارت مشهد مقدس را داشتم که بسیار برایم لذت بخش ومعنوی بود مسافرتم با قطار که  با زحمات مسئولین دانشگاه علوم پزشکی انجام شد نیز این سفر زیارتی رابرایم به لذت بخش ترین و متفاوت ترین تجربه زندگیم تبدیل کرد.

 از برنامه های اجراشده مسئولین دانشگاه در حین برگزاری اردو برای ما بگویید؟  

در این اردوبا برنامه ریزی از دید من مطلوب مسئولین معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه و بویژه سرپرستان گروه اعزامی ، برنامه های متعددی برای دانشجویان برگزار شدکه شامل برگزاری مسابقه دلنوشته ، مسابقه کتابخوانی امام رضا(ع)، برگزاری کلاس حرم شناسی در دارالهدایه حرم مطهر امام رضا و بازدید دانشجویان از موج های خروشان از جمله آنها بوده است.

از احساس خود و دوستانتان  حین رفتن به سرزمین موج های خروشان بگویید؟

 برای من و بقیه دانشجویان دختر اعزامی به اردو یکی از هیجان انگیزترین و لذت بخش ترین برنامه های آن رفتن به سرزمین موج های خروشان بود ودر آن روز بسیار به ما خوش گذشت و از برنامه های تفریحی آنجا لذت بردیم .

برخورد کادر اجرایی و مسئولین اعزامی به اردو را چگونه دیدید؟

 از نظر من مسئولین معاونت فرهنگی دانشجویی در این اردو از نظر برنامه ریزی ، برخورد آرام و با طمانینه و بدون جبهه گیری با دانشجویان عالی بودند که از تک تک آنها تشکرو قدردانی می کنم.

شیرین ترین و تلخ ترین خاطره شما در این اردو چه بوده است؟ 

اردو از دید من و تمامی دانشجویان اعزامی به اردو خاطره تلخی نداشته است همه ی آن شیرین بوده است ولی یکی از شیرین ترین خاطره من در روز آخر اقامتم در مشهد مقدس بود وقتی که به همراه دوستانم  و مسئولین گروه اعزامی برای آخرین بار به زیارت رفتیم و در آنجا به طور اتفاقی با گروه مدیحه سرایی روبه رو شدیم که اجرای برنامه های این گروه برای من  خیلی جالب بود.

 نقاط ضعف و قوت اردو از دیدتان چه بوده است؟

با زحمات دلسوزانه معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و همکاران فرهنگی ایشان، برنامه ریزی منظم مسئولین در اردو، انجام این سفر معنوی با قطار، هتل مناسب و با کیفیت غذایی، اجرای برنامه تفریحی، زیارتی  و جانبی در کنار برخورد با طمانینه سرپرستان گروه اعزامی  از نقاط قوت بسیار عالی آن اردو بوده است و کم بودن زمان اقامت در مشهد را می توان نکته ضعف اردو دانست .بطور کلی از دید من و همه ی دوستان اعزامیم این اردو با کیفیت برگزارشد.

اگر بخواهید شماو دوستانتان به معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برای برگزاری اردونمره بدهید چند می دهید؟

از دیدمن و سایر دوستان اعزامیم به اردو ، مسئولین معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه در زمینه ساماندهی اردو عالی بودند و ما نمره بالای 90  را به اردو از تمام ابعاد آن می دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.