شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲

حضور تیم والیبال ایلام به عنوان دومین تیم در المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

والیبال

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تیم والیبال ایلام به عنوان دومین تیم در مسابقات ورودی، مجوز حضور در المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را کسب کرد.


 

به گزارش مفدا ایلام، دکتر روح الله استاک با بیان این مطلب گفت: در مسابقات ورودی المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور که در شهر شاهرود برگزار شد، تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی ایلام با درخشش در بین ۳۰ تیم شرکت کننده مجوز ورود به این المپیاد را کسب کرد.

وی افزود: تیم‌های حاضر در مسابقات در ۸ گروه در رشته والیبال با هم به رقابت پرداختند که ایلام به عنوان دومین تیم به المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی کشور که اول شهریور ماه سال جاری در شهر تبریز برگزار خواهد شد، راه یافته است.

 معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال دانشگاه خاطرنشان کرد: در بین دانشجویان دانشگاه استعدادهای شایسته‌ای در بسیاری از رشته‌های ورزشی وجود دارد که باحمایت از آنان، رشد و پیشرفت ورزش دانشگاه رقم خواهد خورد.

 در ادامه نیز صحرا بیرامی رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه ضمن تبریک کسب این موفقیت و تقدیر از توجه مسئولان دانشگاه اظهارداشت: تیم والیبال دانشگاه با حمایت های بی‌دریغ ریاست محترم دانشگاه، معاون محترم توسعه و معاون محترم فرهنگی و دانشجویی، این موفقیت پس از گذشت سالها به دست آمده است.

وی یادآورشد: توجه بیش از پیش به رشته‌های ورزشی در دانشگاه و شناسایی و تقویت دانشجویان ورزشکار می‌تواند به کسب موفقیت‌های بیشتر در این زمینه ختم گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.