جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵

مصاحبه مفدا زنجان با سعید منیری

منیری

سعید منیری دانشجوی ترم دودانشکده علوم پزشکی مراغه :با آنکه این جشنواره برای اولین بار ودر زنجان برگزارشد ازنظر مدیریت بسیار عالی بود.

مفدا زنجان در حاشیه برگزاری دوره آموزشی ارتقاء دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی در حوزه قرائت وحفظ قرآن کریم با چند تن از دانشجویان مهمان در این جشنواره مصاحبه ای انجام داده که اینک مصاحبه با سعید منیری دانشجوی ترم دو رشته پرستاری دانشکده علوم پزشکی مراغه منتشر می شود.

این فعال حوزه قرآن وعترت خودش را سعید منیری دانشجوی مشغول به تحصیل رشته پرستاری در دانشکده علوم پزشکی مراغه معرفی کردوگفت:که دررشته قرائت تحقیق در این جشنواره شرکت نموده است.

منیری در خصوص ارزیابی خوداز مدیریت این دوره اظهارکرد: با آنکه این دوره آموزشی برای اولین بار در حال برگزاری است از نظر مدیریت واداره کلاس ها وبرخورد وتدریس اساتید بسیار عالی بودومن از عوامل اجرایی آن تشکر می کنم.

وی اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مراغه را درخصوص این جشنواره بسیار عالی ارزیابی کرد وافزود :در این دانشکده اطلاع رسانی بنحو عالی صورت گرفت ،گرچه در دانشگاه های بزرگ مشکلاتی درحوزه اطلاع رسانی وجود داشته است.

منیری بعد مسافت را از مشکلات اساسی این دوره عنوان کردوگفت:پیشنهاد می کنیم که برای دانشگاه های که از محل برگزاری دوره آموزشی در فاصله دورتری قرار دارند، برای دانشجویان بلیط هواپیما تهیه ودر اختیار آنان قراردهند تا عزیمت این دانشجویان به راحتی انجام پذیرد.

وی همچنین  گفت: لازم است که برگزاری دوره های آموزشی ادامه داشته تا نتیجه بهتر ی از این دوره ها حاصل شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.