پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶

مهدی مقدم منش مدیر تربیت بدنی وزارت بهداشت

امیدواریم این مسابقات زمینه ای را برای برگزاری فعالیت های بزرگ تر، از جمله المپیاد های ورزشی دانشجویی ،فراهم کند

مهدي مقدم منش

مفدا مصاحبه ای را با آقای مهدی مقدم منش مدیر تربیت بدنی وزارت بهداشت در خصوص مسابقات ورزشی ورودی المپیاد دانشجویی   انجام داده است که می خوانید

مفدا شاهرود، مصاحبه مفدا با آقای مهدی مقدم منش مدیر تربیت بدنی وزارت بهداشت در خصوص مسابقات ورزشی ورودی المپیاد دانشجویی   

امروز در خدمت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود بودم دانشگاهی که در تیر و مرداد ،میزبان دو رخداد ورزشی بزرگ یعنی مسابقات ورودی المپیاد در دو رشته فوتبال و والیبال، بوده است.

بسیار تشکر می کنم از ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و معاونین دانشجویی اسبق و کنونی ،جناب آقای محمدیون و آقای دکتر آقایان.همچنین با تشکر ویژه از جناب آقای آج قلی،مدیر محترم تربیت بدنی این دانشگاه، به دلیل تقبل میزبانی این رقابت ها.

شنیده های من حاکی از آن است که این مسابقات به نحو بسیار مطلوبی، هم از لحاظ فنی و هم رفاهی، برگزار شده است.

امروز هم شاهد نظم و برنامه ریزی های دقیق و همچنین وضع مطلوب سالن های برگزاری و خوابگاه ها بودم و مجددا از همه دست اندرکاران تشکر می کنم.

امیدواریم این مسابقات زمینه ای را برای برگزاری فعالیت های بزرگ تر، از جمله المپیاد های ورزشی دانشجویی ،فراهم کند.

سیاست ما این است که اکثر فعالیت ها و برنامه هایمان را به دانشگاه های مختلف بسپاریم که همه دانشگاه ها تجربه برگزاری و میزبانی رخدادهای ورزشی را داشته باشند.

البته شاهرود تجربه موفق برگزاری اردوی تیم منتخب فوتبال دانشگاه های علوم پزشکی که به مسابقات آسیایی کره اعزام شد، را در کارنامه خود داشت که زمینه ای بوده برای واگذاری میزبانی این رقابت ها به این دانشگاه.

رشته فوتبال مسابقات با حضور 6 تیم انجام شد؛ که در دو گروه 3 تیمی به رقابت با یکدیگر پرداختند و 4 تیم به المپیاد راه پیدا کردند.

استقبال بی سابقه ای را در رشته والیبال، با حضور 30 تیم، شاهد بودیم و از این میان 4 تیم جواز حضور در المپیاد دانشجویی را کسب خواهند کرد.

این المپیاد از اول شهریور در تبریز برگزار خواهد شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.