چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲

اولین شورای دانشجویی با حضور دکتر جوادی برگزار شد .

IMG_5121.jpg

1397/05/17 دکتر جوادی : با بهترین خدمات دانشجویی به استقبال سال تحصیلی جدید خواهیم رفت.

اولین شورای دانشجویی پس از انتصاب دکتر جوادی سرپرست مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در تاریخ 15 مرداد ماه 1397 با حضور رئیس و مسئولین واحد های زیر مجموعه و همکاران امور مالی و تدارکات برگزار شد .در این جلسه دکتر جوادی ضمن تبریک روز خبرنگار و اشاره به 23 ذی القعده روز زیارتی امام رضا (ع)و عرض تسلیت این روز به همکاران با  اشاره به شرایط اقتصادی روز بر ضرورت اولویت بندی نیازها و رعایت صرفه جویی به صورت جدی و مدیریت و پاسخگویی منطقی به نیاز های دانشجویی، تاکید کردند.

در ادامه ایوبی رئیس اداره خوابگاه ها ضمن ارائه گزارش کار انجام شده و در حال انجام خوابگاه ها خواستار تسریع روند خرید تجهیزات مورد نیاز خوابگاهی شدند.

سپس مسئول سلف الغدیر دانشگاه با ارائه راهکار لازم جهت آماده شدن سلف از نظرات مدیریت امور دانشجویی استقبال نموده و تاکید نمودند انشالله در سال تحصیلی جدید و نسبت به آماده سازی و خرید اقلام مورد نیاز آشپزخانه اقدام و با آمادگی کامل به استقبال دانشجویان خواهیم رفت.

در ادامه استادی مدیر اسبق دانشجویی نظریات ارشادی خود را در ارتباط به مسائل مطرح شده اعلام نمودند.

دکتر جوادی با بیان این موضوع که همکاران حوزه دانشجویی مانند اعضای یک خانواده هستند و بایستی در محیطی صمیمی و امن به ارائه خدمات به دانشجویان که مانند فرزندان ما میباشند پرداخت، اظهار امیدواری کردند با بهترین خدمات دانشجویی به استقبال سال تحصیلی جدید برویم .

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.