دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷

جشنواره بازارچه خیریه سیب سرخ در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

بازارچه خیریه سیب سرخ اهواز 88%

کانون خیریه سیب سرخ ثابت کرد که با توجه به پتانسیل و ظرفیت های خوبی که میان دانشجویان وجود دارد می توان قدم های بزرگی در سطح کلان برداشت

کانون خیریه دانشجویی سیب سرخ دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به منظور جلب مشارکت و ارتقاء، تعامل و هم اندیشی دانشجویان، اساتید و همکاران دانشگاهی اقدام به برگزاری جشنواره بازارچه خیریه نموده است. این جشنواره در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آبان ماه و با حضور اساتید دانشکده های مختلف در محوطه سلف دانشگاه برگزار شد.

سعید مسیحی دبیر کانون سیب سرخ با اعلام این خبر گفت: حضور در این جشنواره خیریه در کنار اساتید دانشکده های مختلف دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با خریدن گل، سیب، چای، نسکافه و فال حافظ روحیه تعامل را برای رفع مشکلات همنوعان متجلی می نماید.

وی با بیان اینکه هدف از تشکیل این کانون فقر زدایی از دانشجویان و دانش آموزان نیازمند است تا آینده خوبی برای جامعه و کشور رقم بخورد، ادامه داد: خوشبختانه خوزستان در این امر پیشگام بوده و ما توانسته ایم با برگزاری همایش ها و برنامه های گوناگون در این کانون باعث تقویت فرهنگ و تعامل اجتماعی شویم و امیدوارم در این راستا با همکاری چهره های ورزشی و علمی، فرهنگ سازی خوبی رقم زده شود.

دبیر کانون سیب سرخ بیان داشت: با توجه به پتانسیل و ظرفیت های خوبی که میان دانشجویان وجود دارد می توان قدم های بزرگی در سطح کلان برداشت و با استقبال خوبی که از بازارچه صورت گرفت، می توان به آینده کار این کانون و فعالیت دانشجویان در امور خیریه امیدوار بود.

مسیح با بیان اینکه این کانون خیریه با نوع تفکرات و جهت گیری های سیاسی دانشجویان هیچ گونه تقابلی ندارد، گفت: همه ی دانشجویان ثابت کردند که می توانند در این امر خیر سهیم باشند و ما خرسندیم که توانستیم چیزی را که تصور می کردیم، به عینه مشاهده کنیم.

وی افزود: خوشبختانه با دانشگاه های دیگر انعقاد قرارداد همکاری و مذاکراتی داشتیم که بتوانیم در آینده شاهد فراگیر شدن این فعالیت در سطح کشور باشیم.

دبیر کانون خیریه سیب سرخ تصریح کرد: این کانون دارای حدود یک هزار و ۵۰۰ عضو دانشجو، ۵۰ عضو از میان اعضای هئیت علمی و هفت عضو نیز از میان روسای دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز است و اولویت دانشجویان نیازمند دانشگاه است. همچنین آزادی زندانیان جرائم غیرنقد، کمک به خانواده های دانشجویان نیازمند جهت خرید دارو  و دیگر اقلام ضروری را از دیگر محورهای فعالیت این کانون در سال جاری است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.