دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵

فرهنگی

دیدار اعضای شورای مرکزی کانون قرآن وعترت دانشجویان با ریاست دانشگاه

دیدار اعضای شورای مرکزی کانون قرآن وعترت دانشجویان با ریاست محترم دانشگاه بابل

بمناسبت هفته قرآن و عترت در دانشگاه های کشور ، نشست دانشجویان کانون قرآن و عترت با ریاست دانشگاه برگزار گردید.

مفدا-بابل- بمناسبت هفته قرآن و عترت در دانشگاه های کشور(۲۴-۱۸ آبانماه) نشست دانشجویان کانون قرآن و عترت با ریاست محترم دانشگاه ، دکتر سید مظفر ربیعی برگزار گردید.

در این نشست صمیمی که  دکتر ربیعی رئیس محترم دانشگاه ، دکتر عمویی معاون محترم دانشجویی و فرهنگی،دکتر جهانیان مدیر محترم فرهنگی،کارشناس قرآنی دانشگاه،دبیر و اعضای شورای مرکزی کانون قرآن و عترت دانشجویان حضور داشتند ، ابتدا دکتر عمویی ضمن گرامیداشت هفته قرآن و عترت در دانشگاه ها با بیان اهمیت اهداف و برنامه های بخش قرآن و عترت دانشگاه،حمایت خود را از این فعالیتها اعلام نمودند . در ادامه سرکار خانم محمدی دبیر کانون قرآن به تشریح عملکرد و فعالیتهای ۲ سال گذشته کانون پرداخته و خواستار ایجاد فضایی  در قالب اداره قرآن و عترت در دانشگاه شدند.سپس دکتر ربیعی رئیس محترم دانشگاه ضمن قدردانی از فعالیتهای قرآنی در دانشگاه بیان نمودند که رایحه دل انگیز قرآنی باید به مشام همگان برسد و آوای قرآن را همه به گوش دل بشنوند و عمل کنند . دکتر ربیعی افزودند با فعالیتهای قرآنی باید دیگران را نیز تحت تاثیر آن قرار دهیم و قطعا این سیر باید ادامه یابد.

در پایان دانشجویان به  معرفی خود و زمینه فعالیتشان در کانون پرداختند و از دکتر ربیعی به خاطر توجه ویژه به فعالیت های قرآنی  قدردانی نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.