چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲

ارائه خدمات درمانی رایگان بسیج جامعه پزشکی به ساکنان منطقه امین آباد شهرری 

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

  تیم درمانی کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز آموزشی درمانی روانپزشکی رازی وابسته به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، جهت ویزیت و مشاوره رایگان مردم ساکن در منطقه امین آباد شهر ری اعزام شد.

به گزارش مفدا علوم بهزیستی و توانبخشی؛   "مهدی محمدپناه " مدیر اجرایی و دبیر طرح بهداشتی، درمانی شهید دکتر رهنمون گفت: تیم اعزامی بسیج جامعه پزشکی متشکل از پزشک عمومی، دو پرستار، دو روانشناس، کارشناس تغذیه و کارشناس مامایی تحت عنوان طرح شهید دکتر رهنمون به منطقه کم برخوردار امین آباد از توابع شهرری اعزام و با استقرار در خانه بهداشت از ساعت ۹ الی ۱۴ خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان ارائه دادند.

   محمدپناه همچنین افزود: ۱۲ تیم جهادی طرح شهید رهنمون از اول سال جاری تا کنون در شش نوبت به مناطق چهاردانگه اسلامشهر، تقی آباد و امین آباد شهرری به صورت منظم و ماهانه اعزام شده اند.

   دبیر طرح بهداشتی، درمانی شهید دکتر رهنمون در دانشگاه ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده در طرح شهید رهنمون و برپایی درمانگاه های تک تخصصی، در شهریور ماه سال جاری یک درمانگاه تک تخصصی در حوزه سلامت روان و توانبخشی در یکی از مناطق محروم و کم برخوردار تهران با محوریت مرکز بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی و مشارکت مراکز تابعه و اعضای هیئت علمی دانشگاه برپا خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.