سه‌شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳

مسئول اداره قران و عترت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور اعلام کرد

آخرین مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت پایان یافت

نیشابور -مسئول قران و عترت

روز گذشته مرحله دانشگاهی بخش آوایی  بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت ویژه کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی نیشابور با حضور داروران برجسته شهرستان به کار خود پایان داد.

مهندس احمد شهبازی نیا در گفت و گو با خبر نگار مفدا نیشابور بیان کرد:روز گذشته آخرین مرحله دانشگاهی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت  در بخش آوایی کارکنان و اساتید با حضور شصت و هشت نفر شرکت کننده و داوران برجسته شهرستان به کار خود پایان داد.

مسئول اداره قرآن و عترت گفت :این آزمون در رشته های حفظ ،قرائت ،ترجمه خوانی ،اذان برگزار شد که البته در قسمت دعا و مناجات خوانی شرکت کننده نداشتیم .

شهبازی نیا با اشاره به این موضوع که برای آماده سازی کارکنان و اساتید جهت شرکت در بیست و سومین دوره از جشنواره حدود ۱۷ کارگاه آموزشی برگزار شده افزود:خوشبختانه امسال رشد سیصد درصدی شرکت کارکنان و اساتید را در این جشنواره داشتیم و امیدواریم که این روند همچنان در سال آینده رو به افزایش باشد.

وی در ادامه برگزاری کارگاه های توانمند سازی در رشته های متفاوت جشنواره ،استفاده از رابطین قرآن و عترت در امر تبلیغات و استمرار در برگزاری جلسات با حضور معاونین و مدیران در سطح دانشگاه را از جمله برنامه های در دست اقدام برای جذب بیشتر شرکت کنندگان دانشگاهی در جشنواره آینده برشمرد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: مرحله نهایی بیست وسومین جشنواره قرآن و  عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت طی روزهای ۱۸ تا۲۱مهرماه در زیباکنار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در شش بخش و در سه رده دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.