شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲

برگزاری کارگاه های نماز در سطوح مختلف در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

نماز

دکتر فرهاد حمزه لویی مدیر فرهنگی دانشگاه از برپایی کارگاه آموزشی نماز در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با همکار کانون دانشجویی نماز خبر داد و گفت:در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز بین دانشجویان یک برنامه راهبردی نماز تدوین شد که اولین اقدام آن برگزاری کارگاه آموزشی نماز است.

وی تصریح کرد: این کارگاه در سه سطح برگزار  و در سطح یک به جایگاه و اهمیت نماز، در سطح دو به وظایف ما در قبال نماز و در سطح سه آثار فردی و اجتماعی نماز پرداخته می شود.

حمزه لویی بیان داشت: در سطح اول از عموم دانشجویان علاقمند جهت ثبت نام دعوت بعمل آمد در هر سه سطح آزمون بعمل می آید و پذیرفته شدگان به سطوح بالاتر راه می یابند.

مدیر فرهنگی افزود: پنجشنبه و جمعه 20 و 21 آبان ماه 95  کارگاه آموزشی نماز در سطح یک با پرداختن به جایگاه و اهمیت نماز با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا دیانت مدرس مرکز تخصصی نماز قم در سالن دانشکده بهداشت و تالار شهدای دانشگاه برگزار شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در هر سه سطح آزمون برگزار می شود و قبول شدگان در آزمون سطح یک علاوه بر راه یابی به سطح دو به یک اردوی درون استانی نیز اعزام می شوند، پذیرفته شدگان سطح دو نیز به سطح بعد و به اردوی قم و جمکران راه یافته  و در نهایت افراد پذیرفته شده در سطح سه به اردوی مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

گفتنی است آزمون کارگاه سطح یک در 14 آذرماه 95 برگزار خواهد شد و در همه سطوح گواهی آموزشی پایان دوره صادر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.