شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸

برای اولین بار در سطح دانشگاه های کشور

انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بصورت الکترونیک برگزار گردید

انتخابات الکترونیک

میر ابراهیمی، امنیت، دسترسی آسان، دقت و سرعت عمل را از دلائل انجام این انتخابات بصورت الکترونیکی اعلام داشت و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، هر کدام از دانشجویان شاغل به تحصیل و واجد شرایط این دانشگاه قادر بود تا با وارد کردن شناسه دانشجویی خود از هر نقطه ای توسط گوشی تلفن همراه، لپ تاب و کامپیوتر خانگی در این انتخابات شرکت نموده و با امنیت کامل رای خود را لحاظ نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی شیراز بصورت الکترونیک برگزار گردید.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: این رای گیری بصورت الکترونیک، برای اولین بار در سطح دانشگاه های علوم پزشکی کشور و در کلیه واحدهای تابعه این دانشگاه برگزار گردید.

سید مجتبی میر ابراهیمی ادامه داد: این انتخابات که در خوابگاه ها، دانشکده ها و دانشکده های اقماری برگزار گردید با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شد.

وی، امنیت، دسترسی آسان، دقت و سرعت عمل را از دلائل انجام این انتخابات بصورت الکترونیکی اعلام داشت و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده، هر کدام از دانشجویان شاغل به تحصیل و واجد شرایط این دانشگاه قادر بود تا با وارد کردن شناسه دانشجویی خود از هر نقطه ای توسط گوشی تلفن همراه، لپ تاب و کامپیوتر خانگی در این انتخابات شرکت نموده و با امنیت کامل رای خود را لحاظ نماید.

میر ابراهیمی با تقدیر از کارکنان واحد انفورماتیک معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، اظهار داشت: کلیه برنامه ریزی و برنامه نویسی های فنی مورد لزوم برای انجام این کار، توسط همکاران واحد انفورماتیک این معاونت انجام شد و خوشبختانه مشکل و ایراد خاصی نیز در روند رای گیری مشاهده نگردید.

او گفت: بر اساس آیین نامه مصوب وزارتی، واحدهایی که افراد واجد شرایط آن ها به حد نصاب نرسیده اند، ثبت نام نامزدهای آن به مدت سه هفته تمدید شده و پس از طی این مدت انتخابات در آن واحدها انجام می گیرد.

در این انتخابات که بصورت همزمان در یازده واحد تابعهء دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید، در طی ۱۶ ساعت بیش از یک هزار و صد تن از دانشجویان موفق به دادن رای گردیدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.