یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۶

کلید موفقیت سازمان ها، تدوین برنامه عملیاتی است.

وارستگان

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برای دومین سال پیاپی نسبت به تدوین برنامه عملیاتی اقدام نمود.

به گزارش مفدا وارستگان، مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برای دومین سال پیاپی اقدام به تدوین برنامه عملیاتی نمود، از  اهمیت ویژه‌ی تدوین این برنامه در ابتدا می توان به تعیین اولویت ها اشاره کرد و همچنین به مدیران این اطمینان خاطر را خواهد داد که امور مطابق چشم انداز و اهداف کلی سازمان در حال پیشروی می باشد.

برنامه عملیاتی موجب میشود تا مدیران واحدها، استاندار های مطلوب را بررسی نموده و کنترل آسان تری بر روی این استاندارد ها داشته باشند.  به همین علت تدوین مجدد برنامه عملیاتی برای  سال تحصیلی 98-97 در دستور کار وارستگان قرار گرفت.

در همین راستا جلساتی ویژه مدیران واحد های مختلف وارستگان و کارکنان مربوطه برنامه ریزی شد تا ضمن یادآوری ضرورت و اهمیت این مساله، مجدد اصول اولیه برنامه عملیاتی و روش های برنامه ریزی آن شرح داده شود.

واحد برنامه ریزی و توسعه سازمانی که متولی برگزاری این جلسات بود،  در نظر دارد تا در جلسات متعدد هم اندیشی و تبادل نظر پیرامون نحوه برنامه ریزی عملیاتی صحیح، طراحی آرمانی، بارش فکری و استفاده از تحلیل SWOT به مدیران واحد ها در جهت ارتقای بهتر تدوین برنامه عملیاتی آنها یاری رساند. گفتنی است این جلسات از تاریخ 17 تیرماه آغاز  شده است و تا پایان مرداد ماه نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.