شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۴

تشکیل جلسه شورای فرهنگی دانشگاه

تصویب شیوه نامه ای برای هماهنگی انجام فعالیتهای تشکل ها و کانون های مختلف دانشجویی

شورای فرهنگی اهواز 88%

خدادادی: فضای رقابت در تشکلها و کانونهای دانشجویی مادامی مورد پذیرش است که باعث افزایش توانمندی تشکلها و کانونها در راستای توسعه فرهنگی دانشگاه گردد.

سه شنبه 18 آبان ماه 95 یکصد و چهل و یکمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با حضور دکتر اسماعیل ایدنی رئیس دانشگاه، دکتر علی خدادادی قائم مقام رئیس دانشگاه و مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی و دانشجویی و دیگر اعضای شورا با هدف بررسی وضعیت مجتمع کانون های فرهنگی دانشجویی، بررسی شیوه ی تخصیص مکان به برنامه های دانشجویی و  همچنین بررسی موازی کاری تشکل ها و کانونهای دانشجویی در محل سالن جلسات حوزه ریاست تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دکتر علی خدادادی ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) و یاران باوفایش بر ضرورت همدلی و هم افزایی همه تشکلها  و کانونهای دانشجویی در راستای ارتقاء فرهنگ ایرانی و اسلامی در دانشگاه تاکید کرد و گفت: فضای رقابت در تشکلها و کانونهای دانشجویی مادامی مورد پذیرش است که باعث افزایش توانمندی تشکلها و کانونها در راستای توسعه فرهنگی دانشگاه گردد.

در این جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون دستور کارهای مختلف، مقرر شد کارگروهی با مدیریت مدیر فرهنگی دانشگاه  و با حضور نماینده دبیران کانون ها, بسیج و تشکلها جهت تدوین یک تفاهم نامه برای رفع موازی کاری های فرهنگی در دانشگاه تشکیل شود.

همچنین مقرر گردید در این خصوص اقدام و پیگیری های از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی جهت توسعه و احداث مکانی برای کانونها انجام شود و محل دبیرخانه برنامه های دانشجویی در دبیرخانه معاونت فرهنگی و دانشجویی مستقر گردد.

شایان ذکر است در این جلسه شیوه نامه ای برای هماهنگی انجام فعالیتهای تشکل های و کانون های مختلف دانشجویی مصوب شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.