پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹

مُهر تایید وزیر بهداشت به استقلال دانشکده علوم پزشکی شوشتر از دانشگاه اهواز

مجوز دانشکده علوم پزشکی شوشتر

صدور مجوز قطعی دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛

به گزارش مفدا شوشتر دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت با ارسال نامه ای به رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر، از "صدور مجوز قطعی" این دانشکده خبر داد.

دکتر فرهاد ابول نژادیان رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر ضمن تبریک به مردم شریف شهرستان شوشتر گفت: این موفقیت بزرگ پس از حدود دو سال زحمات شبانه روزی پرسنل و مدیران زحمتکش دانشکده علوم پزشکی شوشتر و پیگیری های خستگی ناپذیر "سردار گیلانی نماینده محترم مردم" در رسیدنِ جایگاه بهداشت و درمان شوشتر به سطح قابل قبول، احداث و بهره برداری پروژه ها و زیر ساخت های متعدد حوزه سلامت و رسیدن به استاندارد های مورد نظر وزارت متبوع در رشد و توسعه بهداشت و درمان شهرستان شوشتر حاصل شده است.

وی افزود: جا دارد از همه عزیزانی که در این راه تلاش کردند و بخصوص "انجمن خیرین سلامت شهرستان"، مسئولین، خبرنگاران پرتلاش و اصحاب رسانه و عموم مردم بزرگوار دارالمومنین شوشتر تقدیر و تشکر شایسته بجا آوریم که در این راهِ خطیر حامی دانشکده علوم پزشکی بودند و خواهند بود. 

وی همچنین گفت: کسب این موفقیت گام بزرگی بود که به فضل الهی انجام شد و نوید آینده ای روشن تر از قبل را در حوزه سلامت شهرستان خواهد داد.

متن نامه دکتر سید حسن هاشمی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر ابول نژادیان

رئیس محترم دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

با سلام و تحیات؛

به استناد رای صادره در دویست و شصت و هفتمین جلسه شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی، مورخ ۱۳۹۷/۳/۲۷ با تاسیس دانشکده علوم پزشکی موافقت قطعی بعمل آمد.

شایان ذکر است، مجوز تاسیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر تا پیش از این بصورت "موافقت موقت" بود که پس از قریب دو سال فعالیت طاقت فرسای مدیران و پرسنل زحمتکش حوزه سلامت و آماده شدن زیر ساخت های لازم و تلاش همه جانبه در رسیدن به استانداردهای مورد نظر وزارت متبوع، مجوز قطعی دانشکده علوم پزشکی شوشتر صادر شد.

دانشکده علوم پزشکی نیز این موفقیت بزرگ را به همه مردم شریف شهرستان شوشتر تبریک و تهنیت عرض می نماید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.