چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳

هشتاد و دومین شماره «خبرنامه مفدا» منتشر شد

تحجر و تعصب تیشه به ریشه فعالیت‌های فرهنگی و سیاسی دانشگاه می‌زند

مفدا۸۲

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت گفت: تحجر، تعصب و نگاه‌های سلیقه‌ای و دخالت نهادهای خارج از دانشگاه، تیشه به ریشه حوزه فرهنگی و سیاسی در دانشگاه‌ها می‌زند و این به شدت برای نظام مخرب است.

به گزارش مفدا، هشتادو دومین شماره «خبرنامه مفدا» منتشر شد، ( اینجا بخوانید) در این شماره مهم ترین اخبار فعالیت ها و رویدادهای مهم فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی۱۰ خرداد تا ۱۰تیر ۹۷ منتشر شده است.

این هفته‌نامه، خلاصه‌ای از مهمترین اخبار هفتگی پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا به صاحب امتیازی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و گزیده‌ای از خبرهای «وب‌سایت‌های خبری مفداهای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور» در بازه زمانی ۱۰ خرداد تا ۱۸ تیر سال جاری را منتشر کرده است.

از جمله مهمترین خبرهای منتشر شده در این شماره می‌توان به اخبار مربوط به هفتمین دوره طرح دانشجو معلم قرآن کریم ، اعلام زمان مرحله پایانی المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان وزارت بهداشت، برگزاری جشنواره ورزش‌ها و بازی‌های بومی و محلی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز،  برگزار شد اشاره کرد.

 علاقه‌مندان می‌توانند برای مطالعه کلیه اخبار رویدادها و فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، به پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت «مفدا» و دیگر « مفداهای دانشگاهی» به نشانی ذیل مراجعه کنند.

برای دریافت هشتادو دومین شماره خبرنامه مفدا (اینجا) کلیک کنید

آرشیو خبرنامه الکترونیکی مفدا را (اینجا) مطالعه کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.