چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲

اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی سوم مرداد برگزار می‌شود

پایان نامه سال دانشجویی

آیین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی چهارشنبه سوم مرداد در دانشگاه بوعلی سینا استان همدان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، دراین دوره از جشنواره، ۹۰۵ عنوان پایان نامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شده که از این تعداد، ۴۷۳ عنوان در بخش اصلی و ۱۲۵ عنوان در بخش ویژه و ۴۶ عنوان پایان نامه در بخش جنبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

در بخش جنبی جشنواره برای دومین بار مسابقات ملی دفاع سه دقیقه ای پایان نامه برگزار می‌شود که مرحله مقدماتی این مسابقات در ۹ واحد جهاد دانشگاهی و ۷ استان کشور برگزار شد.

همچنین از ۳۰۰ دانشجوی شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی۲۴ نفر برگزیده شدند و به مرحله نیمه‌نهایی راه پیدا کردند.

مرحله نیمه نهایی این مسابقات اسفندماه گذشته در تهران برگزار شد که از این میان چهار  نفر به مرحله نهایی راه یافتند، این نفرات همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره در مرحله فینال با هم رقابت می کنند.

این جشنواره از سوی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه امام صادق(ع)، پزوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاددانشگاهی واحد استان قزوین و به میزبانی جهاددانشگاهی واحد استان همدان برگزار می‌شود.

یادآور می شود هفدهمین جشنواره ملی پایان نامه سال دانشجویی چهارشنبه سوم مردادماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ در دانشگاه بوعلی سینای همدان تالار شهید چمران برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.