یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم تاکید کرد؛

لزوم توسعه پژوهش‌های فرهنگی برای پرهیز از فعالیت‌های کلیشه‌ای

بازدید معاونت زنجان از قم

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه در حوزه فرهنگی باید به دنبال پژوهش‌های فرهنگی باشیم، گفت: فعالیت‌های کلیشه‌ای دیگر کاربردی ندارد به همین علت باید به دنبال فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد علمی و پژوهشی باشیم و در این راستا باید پژوهش‌های فرهنگی را توسعه دهیم.

به گزارش مفدا قم، علی کاکایی ظهر امروز در حاشیه بازدید مسؤولان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از عملکرد معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم طی سخنانی با اشاره به اینکه عملکرد جزیره‌ای نمی‌تواند موجب تحقق اهداف مورد نظر شود، اظهار کرد: افزایش تعامل میان دانشگاه‌های علوم پزشکی موجب افزایش خروجی فعالیت‌های فرهنگی در سطح کشور می‌شود.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی باید به دنبال پژوهش‌های فرهنگی باشیم، اضافه کرد: فعالیت‌های کلیشه‌ای دیگر کاربردی ندارد به همین علت باید به دنبال فعالیت‌های فرهنگی با رویکرد علمی و پژوهشی باشیم و در این راستا باید پژوهش‌های فرهنگی را توسعه دهیم.

کاکایی از جلسات هم‌فکری میان مسؤولان فرهنگی یاد کرد و گفت:این روند می‌تواند خلاهای موجود در حوزه فرهنگی را پر کند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: کاربردی کردن جلسات در حوزه فرهنگی و دانشجویی باید مورد توجه قرار گیرد چراکه گاهی جلسات خروجی لازم را ندارد.

همچنین، عزیزی‌فر مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه این دانشگاه از سال 76 فعالیت خود را آغاز کرده است، مطرح کرد: این دانشگاه تاکنون در حوزه فرهنگی دستاوردهای مطلوبی را برای خود به ثبت رسانده است و ارتباط فرهنگی میان دانشگاه‌های علوم پزشکی زنجان و قم می‌تواند به صورت دو طرفه دنبال شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.