یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱

معاونت فرهنگی دانشجویی؛

برگزاری بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت

قرآن و عترت

بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با شرکت جمع کثیری از دانشگاهیان برگزار گردید.

به گزارش مفدا اردبیل؛  بخش آوایی بیست و سومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با شرکت جمع کثیری از دانشگاهیان، روز پنج شنبه، ۱۴ تیرماه ۹۷ از ۹ صبح تا ساعت ۱۶ عصر برگزار گردید.

بخش آوایی این جشنواره شامل رشته های قرائت و حفظ می باشد؛ ۳۴۹ کارمند و ۱۹۹ دانشجو ۱۲ استاد در این بخش در رشته های مختلف ثبت نام نموده بودند. حضور داوران کشوری و بین المللی از جمله رضا محمدپور، غلامرضا صفائی، محمد مقدسی و سلیم جوهرچی در بخش برادران از نقاط بارز این بخش از جشنواره بود که در ۴ قسمت داوری صوت، لحن،تجوید و  وقف و ابتدا به داوری شرکت کنندگان پرداختند.

در این بخش، برگزیدگان در سه بخش دانشجویان، کارکنان و اساتید به تفکیک خواهران و برادران رتبه بندی خواهند شد و فایل های صوتی و تصویری سه رتبه برتر در مرحله دانشگاهی جهت داوری به دبیرخانه وزارت ارسال خواهد شد تا در نهایت راه یافتگان به مرحله کشوری مشخص گردند. مرحله دانشگاهی این بخش، اوایل پاییز، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار خواهد شد. هم چنین زمان ارسال آثار بخش های غیرحضوری آوایی تا پایان تیرماه و بخش های هنری و ادبی و پژوهشی تا دهم مرداد ماه می باشد.

لازم به ذکر می باشد که بنا به گفته دکتر محمد مهدی بحرالعلوم، رئیس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، امسال دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، موفق به کسب رتبه اول کشوری در میزان مشارکت را با حضور ۵۸۴۴ نفر از دانشگاهیان بدست آورده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.