پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۵

با حضور نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

اولین مجمع تخصصی کانونهای اخلاق حرفه ای در شیراز آغاز به کار کرد

نشست مجمع تخصصی کانون های اخلاق حرفه ای در شیراز

در این نشست که به میزبانی دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز در حال برگزاری است، مهندس سیدابراهیم هاشم‌ورزی، معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و ۵۰ تن از نمایندگان کانون‌های یاد شده از ۲۲ دانشگاه علوم‌پزشکی کشور حضور دارند.

به گزارش مفدا، در این نشست که به میزبانی دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز در حال برگزاری است، مهندس سیدابراهیم هاشم‌ورزی، معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت، دکتر کوروش عزیزی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و ۵۰ تن از نمایندگان کانون‌های یاد شده از ۲۲ دانشگاه علوم‌پزشکی کشور حضور دارند.

معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در ابتدای این نشست گفت: احساس می کنم که اگر این گفت‌وگو به صورت بارش افکار و گفتمان برگزار شود، برآیند بیشتر و مفیدتری خواهد داشت؛ در واقع کانون‌های دانشجویی، محلی برای تبادل تجربیات، تضارب افکار، مطالبه‌گری، اظهار نظر و تحقیقات علمی و فرهنگی است.

وی ایجاد آمادگی برای قرار گرفتن در سمت‌ها و مناصب مدیریتی و اجرایی را از دیگر دلائل ایجاد کانون‌ها دانست و ادامه داد: این کانون‌ها حتی در آینده بر زندگی شخصی شما نیز تاثیر خواهد داشت و می‌توان گفت که شاید بر تربیت و فرزندپروری آینده شما نیز موثر باشد.

یادآور می‌شود، نشست دو روزه کانون‌های اخلاق حرفه‌ای تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ آبان‌ماه جاری ادامه خواهد یافت و انتخابات شوراهای اخلاق حرفه‌ای دانشگاه‌های علوم‌پزشکی نیز برگزار و اعضاء آن معرفی خواهند شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.