پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد:

ثبت نام دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه تا ۲۵ آبان ماه تمدید شد

جشنواره نمونه

دیر کل فرهنگی وزارت بهداشت از تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی کشور در بیست و پنجمین دوره «جشنواره دانشجوی نمونه» به دلیل استقبال دانشجویان تا ۲۵ آبان ماه خبر داد.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد:

ثبت نام دانشجویان در جشنواره دانشجوی نمونه تا ۲۵ آبان ماه تمدید شد

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت از تمدید مهلت ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی کشور در بیست و پنجمین دوره «جشنواره دانشجوی نمونه» به دلیل استقبال دانشجویان تا ۲۵ آبان ماه خبر داد.

دکتر حسام‌الدین علامه، مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و دبیر اجرایی جشنواره دانشجوی نمونه در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا، گفت: در بیست و پنجمین دوره «جشنواره دانشجوی نمونه» تعداد شرکت کنندگان پایان روز اداری سه شنبه ۱۸ آبان، نسبت به دوره قبل رشد سه برابری داشته است.

وی افزود: با گذشت حدود ۱۹ روز از آغاز فرایند ثبت نام و با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان و درخواستهای مکرر آنان، ثبت نام دانشجویان تا ۲۵ آبان ماه سال جاری تمدید شد.

دبیر جشنواره دانشجوی نمونه «سامانه‌ای شدن فرایند جشنواره دانشجوی نمونه»، «اطلاع رسانی به موقع» و «برگزاری کارگاه‌های آموزشی- توجیهی برای کارشناسان» را از دلایل استقبال دانشجویان و نخبگان دانشگاهی از این جشنواره برشمرد.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت ابراز امیداوری کرد: در کنار رشد کمی، با توجه به تیم تخصصی که در دبیرخانه جشنواره دانشجوی نمونه وزارت بهداشت شکل گرفته است، شاهد ارتقاء شاخص‌های کیفی نیز در همه مراحل برگزاری جشنواره باشیم.

علامه افزود: با توجه به استقبال دانشجویان نخبه و فعال از این جشنواره، امیدواریم امسال مسؤولان دانشگاهی، اهتمام ویژه‌ای به برگزاری باشکوه جشنواره و اختتامیه آن داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.