سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳

کمیته طرح انطباق دانشگاه با حضور ریاست دادگستری ،معاون فرهنگی و دانشجویی و اعضاء آن تشکیل جلسه داد

کمیه انطباق استانی

جلسه کمیته طرح انطباق دانشگاه با حضور حجت السلام احمد وند و خانم دکتر لاری و مدیران فرهنگی و سوپروایزرهای بیمارستان ها و دیگر اعضاء با قوانین و مقررات طرح آشنا شدند.

به گزارش مفدا همدان، جلسه کمیته طرح انطباق استانی  دانشگاه  با حضور ریاست دادگستری حجت السلام احمدوند ،معاون فرهنگی و دانشجویی خانم دکترسیما سادات  لاری و مدیران فرهنگی و سوپروایزرهای بیمارستانهای استان ، روسای کمیسیون های آموزش ،توسعه ، فرهنگ و اخلاق حرفه ای با هدف آشنایی کامل با قوانین و مقررات آئین نامه این طرح تشکیل جلسه داد.

درابتدا جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی خانم دکترسیما سادات  لاری با شرح کامل از طرح شافی که قبلا در بیمارستانهای استان اجرا می گردیده است و چگونگی تبدیل آن از طرف وزارت بهداشت به طرح انطباق گفت: این طرح حامی بیماران و کارکنان می باشد و اجرای دقیق و صحیح آن باعث حس رضایت مندی در مشتریان  دستگاه خواهد شد.

ایشان اضافه نمود که: باید با دید کلی نگر به این طرح نگریست و تمام زوایای آنرا دقیق مورد مطالعه قرارداد و آموزش کافی را به پرسنل برای رضایت بیماران و همراهان به آنها آموخت .با آموزش و اجرای این طرح تمامی اقشار درگیر در این طرح از آن منتفع خواهند شد.

سپس حجت الاسلام احمدوند ریاست دادگستری شهرستان همدان از اعضاء کمیته با تشکر از تشکیل این جلسات که باعث ایجاد رضایت در مردم خواهد شد تشکر نمود و با اشاره به احادیث و قرآن کریم افزود: مِنْ أَجْلِ ذَٰلِکَ کَتَبْنَا عَلَیٰ بَنِی إِسْرَائِیلَ أَنَّهُ مَنْ قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا وَمَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا ۚ وَلَقَدْ جَاءَتْهُمْ رُسُلُنَا بِالْبَیِّنَاتِ ثُمَّ إِنَّ کَثِیرًا مِنْهُمْ بَعْدَ ذَٰلِکَ فِی الْأَرْضِ لَمُسْرِفُونَ    

بدین سبب بر بنی اسرائیل حکم نمودیم که هر کس نفسی را بدون حق و یا بی‌آنکه فساد و فتنه‌ای در زمین کرده، بکشد مثل آن باشد که همه مردم را کشته، و هر کس نفسی را حیات بخشد (از مرگ نجات دهد) مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده. و هر آینه رسولان ما به سوی آنان با معجزات روشن آمدند سپس بسیاری از مردم بعد از آمدن رسولان باز روی زمین بنای فساد و سرکشی را گذاشتند.

ایشان افزود: از نکات که مردم به آن کمتر توجه می کند سلامت است که از مهمترین نعمات خداوند و جامعه اسلامی است که دراحادیث بارها به آن اشاره شدهاست.

پس کاری که شما انجام میدهیدبسیار ارزشمند است و بایدبه نکاتی نیزتوجه نمائید. 1-باید اخلاق حرفه ای را در امور درمان سریع رعایت کنید 2- مسئولیت پذیر باشید 3- باید به کاری که انجام میدهید آشنایی کامل(علم روز ) داشته باشید 4- تقوا داشته باشید یکی از نکات عالم داشتن علم همراه با تقوا است5-جلب اعتماد بیمار یا ارباب رجوع خود را داشته باشید 6- راز داری در کار درمانی از نکات کلیدی است 7- نظم و انظباط داشته باشید 8- راستگویی 9-حسن خلق و مدارا با مردم را رعایت کنید 10- آراستگی خود را فراموش نکنید 11 انتقاد پذیر باشید 

ایشان در خاتمه با رضایت از برگزاری جلسات که به هدف کمک و رضایت مردم شریف انجام می پذیرد نیز تاکید داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.