دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲

مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی دانشکده بهداشت همدان

در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده بهداشت ، با خواندن سوگند نامه ودریافت لوح و هدایا ، با شوق و خوشحالی مضاعف و امید به آینده جشن خود را به پایان رساندند.

به گزارش مفدا همدان:  مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دوره های کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط و بهداشت عمومی دانشکده بهداشت برگزارشد.

رئیس دانشکده بهداشت دکترفرشید قربانی شهنا،در آغاز این مراسم ضمن عرض سلام و خیرمقدم خدمت دانشجویان  و خانواده های آنان فرمودند :ما مفتخریم که میزبان شما هستیم و تمام تلاش مان این است که جشن فارغ التحصیلی یکی از خاطرات خوبی باشد که  در ذهن شما بماند همچنان که جشن فارغ التحصیلی خودم یکی از بهترین خاطراتم بوده است.

ایشان در ابتدا فارغ التحصیلی را برای علم آموزان بی معنی دانسته و اذعان نمودند : همه ما تا آخر عمر باید به دنبال کسب علم و افزایش دانش ومهارت جهت خدمت به خلق و آبادانی کشور خود باشیم . در ادامه شاخص یک دانشجوی خوب را تغییر معنادار در ارتقاء رفتار و کردار و معلومات در زمان فارغ التحصیلی نسبت به آغاز تحصیل برشمردند.

ایشان اظهار داشتند :بدون اغراق اذعان میکنم دانشجویان دانشکده بهداشت جزء بهترین دانشجویان از نظر علم و اخلاق هستند.

انتظار ما این است که شما در آینده در محیط های کاری مهارت داشته باشید تا بتوانید موفق باشید. ایشان در ادامه تعریف جامع و کاملی از دانشگاه های نسل اول ، دوم ، سوم وچهارم ارائه دادند و وظیفه متقابل دانشگاه را اینگونه برشمردند که شرایطی را فراهم کنند که افرادی که پشت صندلی ها هستند موفق باشند البته این را منوط به خود جوشی، خود انگیزش درونی دانشجویان دانستند.در پایان ایشان ابراز امیدواری کردند که ما میزبان خوبی برای شما بوده باشیم همت مسئولین بر این بوده است که وظایف خود را به نحو احسنت انجام بدهند.

  خانم دکتر کریمی شاهنجرینی مدیر گروه بهداشت عمومی ، ضمن خوش آمد گویی و تبریک ، این جشن را جشن دانش آموختگی برشمردند ایشان ضمن تاکید بر داشتن امید،اذعان داشتند با امید، تلاش و توکل بر خداوند می توان قله های ترقی را طی کرد و امید به آینده را یکی از مقوله های مقابله با محدودیت ها برشمردند.

معاون تحصیلات تکمیلی ومعاون گروه مهندسی بهداشت حرفه ای دکتر علی آبادی  نیز با سلام و ادب و احترام اظهار خوشحالی کردند که در این جشن حضور دارند و فرمودند :ما نسبت به موقعیت شغلی آیندهشما دانشجویان اعتماد وتعصب داریم و مهمترین چالش پیش روی دانشجویان را عدم اعتماد به نفس جهت انجام وظایف دانستند و راه حل آن را توازن بین توانمندی ها و یادگیری ها دانستند تا زمینه ­ی موفقیت در آینده فراهم گردد..

 مدیر گروه مهندسی بهداشت محیط دکتر صید محمدی  نیز ضمن تبریک و سپاس گزاری از حضور همکاران، دانشجویان و والدین آنها در این جشن ،فارغ التحصیلی آنرا شروع کار و دفتری جدید برشمردند تا با ورود به محیط کار زحمات خود و پدر و مادرانتان را جبران کنید ایشان به دانشجویان سفارش کردند تجربه به ما ثابت کرده است هر دانشجویی که اراده کند می تواند کار و کارآفرینی کندو از دانشجویان خواستند با همکاری و مشارکت  کار آفرینی تیمی انجامدهند.

در پایان این مراسم ضمن اهداء  لوح و هدیه به فارغ التحصیلان برتر دانشجویان به همراه اساتید خود سوگند نامه را قرائت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.