دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶

همدان‎؛ میزبان مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی

بستکبال

مسابقات بسکتبال دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ورودی المپیاد ۹۷، طی روزهای ۲۷ تیرماه تا یکم مرداد ماه به مدت شش روز در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت با بیان این خبر در گفت وگو با خبرنگار مفدا گفت: دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور می‌توانند نسبت به آماده‌سازی تیم و ثبت نام در مسابقات ورودی المپیاد قهرمانی وزارت بهداشت اقدام کنند. دانشجویانی می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند که در سال تحصیلی۹۷-۹۶ ثبت نام کرده و یا با دانشگاه تسویه حساب نکرده‌باشند.

وی اظهار کرد: فارغ التحصیلانی می‌توانند در این مسابقات حضور یابند که از مدت فارغ التحصیلی ایشان بیشتر از شش ماه نگذشته باشد( تاریخ فراغت از تحصیل آنها از ۲۷ دی ماه ۹۶ به بعد باشد).

مقدم منش با بیان اینکه دانشجویان میهمان به منظور شرکت در مسابقات نیازی به مجوز کتبی از دانشگاه مبداء ندارند،خاطرنشان کرد: تعداد نفرات شرکت‌کننده حداکثر ۱۵ نفر متشکل از ۱۲ بازیکن، یک سرپرست ، یک مربی و یک همراه است و هزینه سرانه اردویی برای هر شرکت کننده اعم از ورزشکار، مربی، سرپرست و همراه نیز بر اساس مبلغ از تعیین شده می‌باشد.

ثبت نام دانشجویان ورزشکار و سایر نفرات تیم با توجه به شرایط تعیین شده در سامانه پذیرش در وب سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی به آدرس http://tbmfd.behdasht.gov.ir  انجام می‌شود.

همه دانشگاه‌ها می‌توانند به منظور ثبت نام در سامانه از کلمه کاربری و رمز عبوری که قبلا جهت پذیرش و ثبت نام مسابقات قبل در اختیار داشته‌اند، استفاده کنند.

ورود اطلاعات در سامانه تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۳ تیرماه امکان پذیر خواهد بود و پس از آن امکان اضافه کردن هیچ فردی وجود ندارد.

در صورتی که مشخصات دانشجوی در بانک اطلاعاتی وجود نداشت، مشخصات دانشجوی مورد نظر را کتبا به اداره کل دانشجویی اعلام تا پس از اخذ استعلام در سامانه ثبت شود. آی دی کارت شرکت در مسابقات، زمان ورود تیم‌ها - چهارشنبه ۲۷ تیرماه از ساعت ۸ صبح- در محل پذیرش مسابقات تحویل داده خواهد شد.

گفتنی است، آی دی کارت شرکت در مسابقات، با ارایه اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و کارت بیمه ورزشی به نماینده دانشگاه تحویل داده خواهد شد و عدم ارایه اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و بیمه ورزشی به هیچ عنوان کارت شرکت در رقابتها، تحویل داده نخواهد شد.

محل پذیرش تیم‌ها، همدان، میدان پژوهش، بلوار شهید فهمیده، پردیس دانشگاه علوم پزشکی همندان، مدیریت تربیت بدنی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.