شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲

با حضور مسئولین دانشکده علوم پزشکی

آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برگزار شد.

نیشابور - آیین دانش آموختگی

آیین دانش آموختگی رشته های بهداشت عمومی، محیط، هوشبری، پرستاری ، مامایی با حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی نیشابور و خانواده دانشجویان در محل فرهنگسرای سیمرغ برگزار شد.

به گزارش مفدا نیشابور،عصر روز پنج شنبه سی ویک خرداد ماه آیین دانش آموختگی رشته های بهداشت محیط ،بهداشت عمومی ،هوشبری ، پرستاری و مامایی از ساعت ۱۸ الی ۲۲ در محل فرهنگسرای سیمرغ دانشگاه برگزار شد. 
در این جشن که مسئولین، اساتید هیئت علمی دانشگاه ودانش آموختگان به همراه خانواده هایشان ، حضور داشتند ابتدا با قرائت قران مجید ، سرود ملی وصلوات خاصه امام رضا(ع) برنامه شروع شد و بعد از لحظاتی معاون فرهنگی و دانشجویی مهندس محمد باقر دلخوش به ایراد سخنرانی کوتاه پرداخت .

معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تشکر از حضور خانواده های دانشجویان و بیان خدمات آموزشی ،فرهنگی و رفاهی  ارائه شده در طول تحصیل به آنان، آرزوی فردایی بهتر برای دانش آموختگان کرد و گفت :در این مدت تحصیل فرصتی برای شما عزیزان فراهم شد تا در معرض آفتاب علم و معرفت قرار گرفته و بهره مند شوید.

این مقام مسئول با امید به اینکه دانشگاه نیشابور توانسته باشد رسالت سنگین خود را در قبال دانشجویان به انجام رسانده باشد افزود:امید آن دارم  با توان علمی و معرفتی کسب شده همچنان بتوانید به جهاد علمی و معرفتی خود ادامه داده و در آینده افرادی تاثیر گذار در جامعه باشید و خدمات برجسته ای به این ملت ارائه نمایید.
در ادامه این مراسم ،اجرای برنامه های شاد و متنوع نظیر :کلیپ صندلی داغ که شامل مصاحبه باتنی چند از دانشجویان بود،اجرای موسیقی سنتی ،اجرای خواننده پاپ ، پخش کلیپ هایی از خاطرات دانشجویان فارغ التحصیل  انجام شد ،که با استقبال پر شور حاضرین همراه بود.


در حاشیه این آیین نیز از دانشجویان فعال در عرصه های آموزشی،فرهنگی،پژوهشی که در طی سال تحصیلی گذشته فعایت پر شور داشتند ، همچنین اساتید برتر دانشگاه تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است در پایان این جشن اساتید به دانش آموختگان  لوح تقدیر و تندیس اهداء نمودند و دانشجویان نیز متن سوگند نامه تحصیلی را با هم صدایی قرائت کردند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.