چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸

مسئول اداره قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی :

ویژه برنامه های قرآنی انجام شده در ماه مبارک رمضان در دانشگاه علوم پزشکی نیشابور

نیشابور - جزء خوانی قران

مسئول اداره قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی نیشابور از برنامه های قرآنی اجرا شده ویژه کارکنان ،اساتید و دانشجویان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

مهندس شهبازی نیا در گفت و گو با خبرنگار مفدا بیان کرد:با شروع ماه میهمانی خدا ،برنامه :حفظ ،قرائت و ترتیل قرآن با هدف ترویج فرهنگ قرآنی ، توجه به آیات الهی و تقویت باورهای دینی و ارزشی در بین دانشگاهیان آغاز شد.

وی با تاکید براینکه انس با قرآن کریم به ویژه درماه مبارک رمضان جایگاه و اهمیت ویژه ای در دین اسلام دارد و بسیار توصیه شده است افزود:به مناسبت این ماه همه روزه بعد از نماز ظهر و عصر در مکان نمازخانه ساختمان آموزشی شهید چمنی مراسم جزء خوانی قرآن ویژه کارکنان و اساتید با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی نماینده نهاد دفتر مقام معظم رهبری دانشگاه اجرا شد.

این حافظ کل قرآن برگزاری کارگاه آموزش حفظ قرآن با حضور هفتاد نفر ازدانشگاهیان و برپایی کرسی تلاوت ویژه کارکنان را از برنامه های دیگر انجام گرفته در این ماه برشمرد.

مسئول قرآن و عترت دانشگاه انس گرفتن با قرآن را زمینه ای برای تدبر در نکات قرآنی دانست و گفت :برپایی طرح حفظ سوره واقعه و ترتیل خوانی در خوابگاه دانشجویی دختران توسط دانشجو "مهدیه متولی" حافظ قرآن، از برنامه های اجرایی ماه رمضان در خوابگاه ها بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.