چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۱

معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی اهواز خبر داد:

مراحل پایانی آماده سازی خوابگاه برای دانشجویان بالینی پسر دانشگاه علوم پزشکی اهواز

اهواز

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: با توجه به فرسودگی خوابگاه دانشجویی شهید رجایی و بر اساس مصوبه کمیسیون دانشجویی دانشگاه، ساختمان جایگزین آن اکنون در مراحل پایانی تعمیر و تجهیز است و امیدواریم به زودی تحت عنوان خوابگاه دانشجویان بالینی پسر دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز به بهره برداری برسد.

دکتر مسعود کرمی، سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه  در مصاحبه با مفدا اهواز از مراحل پایانی آماده سازی خوابگاه جدید ۱۰ واحدی ویژه دانشجویان بالینی پسر خبر داد.

وی گفت: در طی چند سال اخیر خوشبختانه همه دانشجویان متقاضی خوابگاه در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در خوابگاه‌های ملکی دانشگاه اسکان داده شده‌اند ولیکن برخی خوابگاه‌ها با توجه به قدمت و فرسودگی اکنون نیاز به جایگزینی و یا بازسازی اساسی دارند.

این مقام مسئول گفت: ساختمان خوابگاه شهید رجایی واقع در منطقه کیانپارس اهواز با قدمت تقریبی۲۶ سال اکنون با توجه به نظرات کارشناسی مدیریت فنی و نظر کمیسیون دانشجویی دانشگاه برای اسکان دانشجویان نامطلوب به نظر می‌رسد لذا ساختمانی دیگر از واحدهای ملکی دانشگاه  اکنون در حال آماده سازی برای جایگزینی این خوابگاه دانشجویی است.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر ویژه از مدیریت امور دانشجویی برای تلاش‌های مجدانه در مراحل آماده سازی این واحد ادامه داد: این واحد ساختمانی با ۱۰ واحد مسکونی دارای ظرفیت ۱۱۰ نفر است.

کرمی افزود:  پس از گذشت تقریبا سه ماه از برگزاری فرآیند مناقصه و انجام اقدامات متعدد تعمیراتی متناسب با خوابگاه دانشجویی اکنون در مراحل پایانی تجهیزات این خوابگاه هستیم.

سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی در پایان از توجه ویژه و بازدیدهای مداوم ریاست محترم دانشگاه، مشاور رئیس دانشگاه و همکاری معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه  قدردانی کرد و گفت امیدواریم با تلاش مجدانه واحدهای تابعه مدیریت امور دانشجویی از جمله اداره خدمات دانشجویی، این ساختمان به عنوان خوابگاه دانشجویی ویژه دانشجویان بالینی پسر دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تا اواسط تیرماه به بهره برداری برسد.

گفتنی است؛ ایجاد بستر اینترنتی( وای فای) ،تهیه۵۵ دستگاه  کولر دو تیکه، ۱۰دستگاه اجاق گاز، ۱۱ دستگاه تصفیه آب،۱۶۸۰ متر موکت و۱۰ تخته رو فرشی،۱۲ دستگاه یخچال،۱۲۰ عدد  تشک و ... از جمله اقدامات انجام شده در راستای تجهیز این واحد خوابگاهی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.