شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

به همت کانون هلال احمر و انجمن‌های علمی؛

کمپین اهدای عضو در دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد

کمپین اهدای عضو

کمپین اهدای عضو به همت کانون هلال احمر و انجمن‌های علمی با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در محل پردیس و سایت اداری دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد.

به گزارش مفدا بم، کمپین اهدای عضو توسط کانون هلال احمر و انجمن‌های علمی با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی در محل پردیس و سایت اداری دانشگاه علوم پزشکی بم برگزار شد.

در این برنامه ایستگاهی که با همکاری اعضای فعال انجمن علمی و هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی بم  در محل پردیس و سایت اداری این دانشگاه برگزار شد، با استقبال گسترده  دانشجویان و مسئوولان دانشگاه مواجه شد، به طوری که رکورد بیشترین ثبت نام یک روزه در دانشگاه از آن خود کرد.


گفتنی است هدف اصلی از برگزاری این ایستگاه همکاری بیشتر هلال احمر و انجمن علمی دانشگاه، همچنین افزایش سطح آگاهی عمومی درمورد امر حسنه  اهدای عضو است.
در طول برگزاری این ایستگاه، برگزار کنندگان، مشاوره  کافی به متقاضیان مبنی بر کمترین آسیب ممکن به متوفی و گذاشتن پروتز در محل خارج نمودن عضو اهدایی، همچنین برخورد کاملا محترمانه با جسم متوفی داده شد.
مشاوران این ایستگاه تلاش کردند باورهای غلط درمورد اهدای عضو را از ذهن مراجعه کنندگان پاک و در مورد اهمیت و نکات مثبت این کار خیر توضیح دادند.

خبر از: سحر امیری فرد خبرنگار مفدا بم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.