سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۷

مراسم تودیع و معارفه مدیر امور فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار شد

تودیع و معارفه دکتر ارسلان

در طی مراسمی و با استقبال گسترده مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه، از خدمات چندین ساله دکتر امین ارسلان در سمت مدیریت امور فرهنگی تقدیر و تشکر و مجتبی سجادیان به عنوان مدیر جدید امور فرهنگی معرفی گردید.

به گزارش مفدا رفسنجان، طی مراسمی روز گذشته مورخ ۳۱ اردیبهشت ماه، با حضور دکتر علی اسماعیلی ریاست دانشگاه و با استقبال معاونان، مدیران و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه، از خدمات چندین ساله دکتر امین ارسلان در سمت مدیریت امور فرهنگی تقدیر و تشکر و مجتبی سجادیان به عنوان مدیر جدید امور فرهنگی معرفی گردید.

در این مراسم دکتر اسماعیلی ضمن اشاره به کم تنش بودن حوزه فرهنگی در دوره مدیریت دکتر ارسلان افزود: به حق باید از  خدمات بی بدیل دکتر ارسلان تشکر ویژه کرد زیرا که همه مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی از نزدیک شاهد تلاش های ایشان بوده اند و همه ما معتقدیم در این جایگاه عملکرد قابل قبول و موفقی داشته اند. همچنین با توجه به مقایسه وضعیت مشارکت دانشجویان در امور فرهنگی در دوره های پیشین و حال حاضر نیز میتوان نتیجه گرفت که روند رو به رشد و قابل توجهی در این زمینه بوده است.

در ادامه مراسم نیز دکتر امین ارسلان اضافه کرد: اول از همه چیز تشکر میکنم از همه ی همکارانم در حوزه امور فرهنگی و همچنین معاونت فرهنگی و دانشجویی که بدون شک پشتیبانی و همراهی آنان موجب این موفقیت بوده، همچنین از حمایت های ریاست دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی دکتر محمدرضا حاجی زاده تشکر میکنم که به من اعتماد کرده و در مراحل مختلف پشتیبان ما بوده اند.

مجتبی سجادیان مدیر جدید امور فرهنگی نیز در بخشی از این مراسم ضمن تشکر از مسئولین بخاطر این اعتماد و فرصتی که در اختیار وی قرار گرفته افزود: امیدوارم با راهنمایی و همکاری همکاران در حوزه فرهنگی بتوانیم در این مسیر به موفقیت برسیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.