شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱

نتایج انتخابات شورای صنفی در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعلام شد

شورای صنفی

شورای صنفی دانشجویان به منظور ایجاد بستر مناسب برای تقویت زمینه‌های همفکری و مشارکت دانشجویان در امور و حفظ و پیگیری حقوق و حریم دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی تشکیل شده است که انتخابات این دوره از شورای صنفی در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار و نتایج آن اعلام شد.

به گزارش مفدا رفسنجان، همزمان با هفته خوابگاه ها و با توجه به پایان زمان یکساله فعالیت شورای صنفی در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، معاونت فرهنگی و دانشجویی اقدام به برگزاری انتخابات نمود تا بار دیگر با تشکیل شورای صنفی جدید مانند سابق در جهت احقاق حقوق صنفی و رفاهی دانشجویان قدم بردارد. در همین راستا پس از فراخوان کاندیداتوری تعدادی از دانشجویان علاقه مند به این حوزه اعلام آمادگی کرده و خواستار حضور در این انتخابات شدند، پس از آن کمیته نظارت بر انتخابات شورای صنفی، شرایط نامزدهای مورد نظر را بر اساس آیین نامه مربوطه مورد بررسی و اسامی نهایی تایید شده را اعلام و زمان انتخابات نیز مشخص گردید.

این انتخابات در روز پنجشنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت ماه برای اولین بار در سطح دانشگاه به صورت الکترونیکی برگزار و نتایج آن پس از تایید نهایی توسط کمیته اجرایی انتخابات به شرح ذیل اعلام گردید.

ضمنا کاندیداهای محترم میتوانند در صورت داشتن اعتراض، حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۲ اعتراض خود را به صورت کتبی به معاونت فرهنگی و دانشجویی جهت بررسی اعلام نمایند.

علی شجاعی ۲۸۳ رای

امیررضا صدرا ۲۷۷ رای

فاطمه آینه حیدری ۲۷۶

امیرمحمد سالاری ۲۶۷ رای

امیرمحمد شفیعی ۲۴۵ رای

محمدمعین میرمحمودی ۲۱۴ رای

اعظم السادات حیدری ۲۰۹ رای

سعیده نظری ۱۹۰ رای

محمدرضا پورصدری ۱۸۰ رای

محمدرضا مونس زاده ۱۳۷ رای

رضا زارع بیاتی ۱۲۰ رای

مهدی کافی ۱۰۶ رای

بهنام جعفری نژاد ۱۰۵ رای

عبدالمالک رضا زهی ۸۱ رای

محمدخلیل صالحی ۷۵ رای

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.