پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶

آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی شوشتر

آیین دانش آموختگی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی شوشتر

آیین دانش آموختگی دانشجویان رشته های علوم تغذیه، پرستاری، مامایی، اتاق عمل و بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر با حضور جمع پرشور دانشجویان و خانواده های محترم آنها روبرو شد.

آیین دانش آموختگی دانشجویان رشته های علوم تغذیه، پرستاری، مامایی، اتاق عمل و بهداشت دانشکده علوم پزشکی شوشتر در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۲/۲۶ با حضور دکتر فرهاد ابول نژادیان ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی شوشتر؛ دکتر مجتبی کلانتر معاونت آموزش، تحقیقات، دانشجویی و فرهنگی؛ دکتر ماندانا قنواتی معاونت درمان و مهندس مالکی معاونت بهداشت و نیز جمع پرشور دانشجویان و خانواده های محترمشان و با اجرای گرم آقای محمد دانشگر برگزار گردید.


پس از تزیین جشن با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سرود ملی کشورمان، دکتر مجتبی کلانتر با حضور در جایگاه سخنرانی ضمن عرض خوش آمدگویی به مسولین، دانشجویان و خانواده های ایشان؛ فارغ التحصیلی دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۳ را تبریک گفتند و برای آنها آرزوی عاقبت بخیری و موفقیت کردند.

سپس دکتر ابول نژادیان با حضور در جایگاه ضمن عرض تبریک دانش آموختگی دانشجویان ورودی سال ۱۳۹۳، خاطر نشان کردند: باتوجه به اهمیت رشته های پیراپزشکی در بحث درمان و بهداشت کشور هریک از دانشجویان موظف است علاوه بر سعی و تلاش در محیط کارخود، دست از ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر برنداشته و به عنوان یک فرد آگاه پیوسته در زمینه ی کاری خود محقق و کوشا باشد. ایشان در آخر با آرزوی دیدار مجدد دانشجویان در جایگاه های برتر علمی کشور به سخنان خود پایان دادند.


در ادامه برنامه های متنوعی از جمله موسیقی زنده با اجرای اعضای کانون موسیقی هم آوا دانشکده، خواندن شعر در وصف دانشجویان فارغ التحصیل و تئاتر اجرا گردید و از رتبه برتر های هر رشته با اهدای یادبود و هدیه تجلیل شد.

در پایان دانشجویان لوح و سوگندنامه ی خود را از ریاست دانشکده دریافت کردند و مراسم سوگند در حضور سایر دانشجویان و خانواده ها انجام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.