سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۲

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همدان و همکاری انجمن دانشجویان ترقی خواه؛

قدردانی و تجلیل و جشن امضای کتاب (در پرتگاه حادثه) پرفسور "اکبر اعتماد " پدر انرژی اتمی ایران انجام پذیرفت

پرفسور اکبر اعتماد

در مراسم قدردانی و تشکر از موسس دانشگاه علوم پزشکی همدان (پرفسور اکبر اعتماد ) پدر انرژی اتمی ایران ،جشن امضای کتاب در پرتگاه حادثه ایشان و اهدا آن به ریاست دانشگاه و دانشجویان صورت پذیرفت

به گزارش مفدا همدان ،به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه همدان و همکاری دانشجویان ترقی خواه؛جشن امضای کتاب (در پرتگاه حادثه) پرفسور "اکبر اعتماد " پدر انرژی اتمی ایران و موسس دانشگاه های علوم پزشکی همدان و بوعلی سینا انجام شد. 

در این برنامه  ابتدا رزومه و چگونگی  مراحل تحصیل ایشان  توسط مجری بیان شد و در ادامه پرفسور اعتماد به توضیحاتی درباره چگونگی و فرآیند برنامه و کارکرد انرژی اتمی در سطح دنیا و کشور پرداخت .

ایشان درادامه توضیحات خود گفت : دانشگاه باید مسائل جامعه را حل و فصل نماید و دانشگاه با ید به جامعه نزدیک و مسئولان آن باید جامعه شناس باشند.

دکتر اکبر اعتماد بیان نمود که: در خصوص مسئله برجام مردم باید تصمیم گیر باشند نه اینکه مسئله  توسط کشورهای دیگر بر ما تحمیل گردد و مردم از هرکس بهتر صلاح خود و مملکت را میداند.

در ادامه  ایشان به سئوالات دانشجویان درخصوص زندگی ،تحصیل ،مسائل انرژی اتمی و دیگر مسئل پاسخ گفت و سپس با کتاب "در پرتگاه حادثه" که زندگینامه خود ایشان بود را به ریاست دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجوی خانم دکتر سیماسادات لاری و اساتید دانشگاه علوم پزشکی و بوعلی سینا همدان و دانشجویان اهدا نمود .

دراین مراسم توسط انجمن دانشجویان ترقی خواه و معاونت فرهنگی و دانشجویی ا زپرفسور اکبر اعتماد با اهدا هدیه تجلیل و قدردانی انجام شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.