یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۹

در گرامیداشت هفته خوبگاه ها؛

بازدید ریاست دانشگاه با معاون فرهنگی و دانشجویی و همراهان از خوابگاه دخترانه ریحانه

هفته خوابگاه ها

ریاست دانشگاه دکتر موسوی بهار به همراه معاون فرهنگی و دانشجویی دکتر سیما سادات لاری و مدیر امور فرهنگی دکتر امیر رحمانی رسا و کارشناسان حوزه امور خوابگاهها با بازدید از خوابگاه دخترانه ریحانه با دانشجویان دیدار صمیمی داشت.

به گزارش مفدا همدان، در بازدیدی که بمناسبت هفته خوابگاه از سوی ریاست دانشگاه  دکتر موسوی بهار به همراه معاون فرهنگی و دانشجویی  دکتر سیما سادات لاری و مدیر امور فرهنگی دکتر امیر رحمانی رسا و کارشناسان حوزه امور خوابگاهها  داشت و از نزدیک قسمت های مختلف این واحد را دیدن نمود . در ادامه با تجمع در نمازخانه خوابگاه با دانشجویان صحبت و به مشکلات یکایک آنها گوش فرا داد.

ایشان در گفت و گو با دانشجویان از استفاده صحیح از جوانی و شادابی  و جوانی  و نحوه تعامل صحیح با یکدیگر ابراز نمود:که باید راه حل مشکلات خوابگاه با دستان شما و البته شورای صنفی  دانشجوی باشد و با توجه به انتخابات آتی شورای صنفی ،به کسانی رای داد که بتواند مشکلات و درخواست ها و  مطالبات  به حق دانشجویان را از طریق مجاری قانونی و به شیوه صحیح پیگیری نمایند.

ایشان  در ادامه با اشاره به اینکه در گذشته خوابگاه ها دارای شورای اسلامی بودن و اعضاء آن مطالبات را پیگیری می نمود و روش های انتخاب و الویت در دادن اتاق های بهتر به دانشجویان گفت: باید دانشجویان خوب از دیگران مشخص گردند و در ترم های آینده بر اساس الویت به آنها اتاق های بهتر را  داد.

در ادامه خانم دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی از دانشجویان خواست که حتما در حفظ اموال بیت المال دقت نمایند و نگذارند کسی به آنها آسیب برساند و از مسئولین خوابگاه  بهتر و نظارت بر خواسته های دانشجویان را خواستار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.